Co Słonko Widziało: nie widziało nic, bo ma miękkie oczy. Witajcie w Krainie Grzybów

Jestem Agatka, mam miękkie oczy i uśmiechałam się, ale jestem już po, bo Małgosia niedługo. Gdyż mama mi powiedziała, że nie wie, jak jabłko. A czy apfel czy teufel, to już naprawdę wszystko jedno, bo będę zabrana.

Nie, nie zwariowałam. Choć tak naprawdę - wcale nie jestem pewna. Co więcej, jeśli już jestem szalona, a nie tylko błędna, to za chwilę będzie nas więcej. Już za chwilę znajdziecie się w miejscu, z którego trudno jest powrócić. Dostaniecie dziś bilet w jedną stronę do Krainy Grzybów.

https://www.facebook.com/krainagrzybowtv

Portal prowadzący do tego niezwykłego miejsca otworzył się 23 grudnia zeszłego roku, gdy na YouTube pojawił się kanał Kraina Grzybów TV, a na nim pierwszy odcinek cyku, który gwałci mózg. Na szczęście trafiłam na to cudo dopiero w ciągu ostatnich kilku dni, dzięki czemu nie musiałam długo czekać na kolejny odcinek Poradnika Uśmiechu.

Za chwilę zrozumiecie, dlaczego tym razem nie będę się rozpisywała. Najzwyczajniej na świecie, nie da się tego tworu zrecenzować, nie da się go opisać (choć niektórzy próbują), ale o tym może za chwilę. Obejrzyjcie zatem dwa odcinki programu, którego chyba nie zdołacie zapomnieć.

Odcinek pierwszy: Agatka dowiaduje się w jaki sposób jabłko, pomaga jej wiewiórka Małgosia, która również. Mama Agatki chociaż nie ma pojęcia.

Żyjecie? Zakładam, że nie jesteście pewni. Skoro tak, to może czas podać wylosowane liczby, kretynko. I oglądać dalej.

Odcinek drugi: Agatka się z wiewiórką Małgosią, gdy ta chce z papieru. Na szczęście krowa. Mamę Agatki dręczą w zastanej sytuacji. Agatka powraca do.

Zdaję sobie sprawę, że zastanawiacie się, kto i czego dorzucił Wam dziś do posiłku. Jeżeli próbujecie sobie cokolwiek zracjonalizować - możecie zajrzeć do serwisu Paranormalne.pl, gdzie ludzie niesieni obłędem usiłują wyjaśnić sobie i światu, co widzieli i dlaczego to jest z papieru. Teorie nie są tak liczne, jak mogłoby się wydawać. Może dorzucicie swoją?

Warto zajrzeć też na fanpage Krainy Grzybów na Facebooku. Co prawda nie przyniesie Wam on żadnych odpowiedzi, ale zapewni poczucie wspólnoty. I (miejmy nadzieję) kolejny odcinek. To tańsze niż alkohol i narkotyki, a efekty niesamowite. Polecam oglądanie przed snem.

Czuję się taka wyczerpana i nic nie daje mi już radości. To kiedy przyjdzie pan z Krainy Grzybów? Bo nic nie brałam, poza prysznicem, ale odłożyłam na miejsce, bo z papieru. Jedz jabłko, zanim będziesz zasmarkany i w skarpetach.

Dobranoc. Tu są takie kołysanki bardziej na po i ponieważ.

Więcej o: