10 przystojnych powodów, dla których warto bliżej poznać crossfit

Crossfit stał się w ostatnich latach bardzo modny. Kiedy patrzymy na te zdjęcia, rozumiemy dlaczego. Moda na wysportowane ciała jest bardzo zdrowa!
1

Rich Froning

Trenuje crossfit od 2009 roku, jest wielokrotnym mistrzem świata w tej dyscyplinie i najbardziej znanym jej przedstawicielem. Rich często przekonuje w wywiadach, że choć crossfit wydaje się katorżniczym treningiem, to w gruncie rzeczy każdy może go uprawiać. Jesteśmy za, o ile to oznacza więcej takich torsów w zasięgu wzroku.

2

Bartek Lipka

Żeby nie było, że tylko cudze chwalimy - najbardziej znany przedstawiciel crossfitu w Polsce też nie przyprawi nikogo o ból oczu. Choć już patrzenie na to, co Bartek robi na treningach może być bolesne.

3

Dan Bailey

Skakanie, bieganie, podnoszenie, dźwiganie, wyciskanie... Takie mięśnie uzyskuje się w strumieniach potu. Dan nie boi się, że będzie musiał zdjąć przepoconą koszulkę. Nas też to nie martwi.

4

Garret Fisher

Trenuje rozmaite dyscypliny sportu odkąd skończył 15 lat, ale to crossfit okazał się dlań najbardziej atrakcyjny. Atrakcyjność jest tu słowem kluczowym. Z ciekawostek: Garret potrafi zrobić sto przysiadów jednonożnych. I zawsze ma nienaganną fryzurę!

5

Khan Porter

W porównaniu z poprzednimi zawodnikami Khan stawia dopiero pierwsze kroki w tym sporcie. Ale są to kroki taneczne - nas porwał tą crossfitową choreografią do "Single Ladies" Beyonce. Czy jakakolwiek singielka się oprze?

6

Neal Maddox

Ma 38 lat i jest określany mianem "weterana" crossfitu - w tegorocznych mistrzostwach CrossFit Games był najstarszym uczestnikiem. Kiedy patrzymy, co potrafi, to natychmiast przypomina nam się, że zawsze najbardziej lubiłyśmy starszych panów, a nie jakichś szczeniaków.

7

Lukas Hogberg

25-latek ze Szwecji trenuje crossfit od 2011 roku i jak twierdzi, była to miłość od pierwszego treningu. Wcześniej trenował boks i MMA, ale to z crossfitem chce się związać na stałe i osiągnąć mistrzostwo. Będziemy kibicować.

8

Kenneth Leverich

Zachwycił nas nie tylko swoim drwaloseksualnym stylem oraz imponującą muskulaturą, ale też poczuciem humoru. Żarcik, który Kenneth odstawił na słynnej Muscle Beach w Santa Monica, gdzie zawstydzał lokalnych osiłków, podnosząc ciężary ucharakteryzowany na starszego pana, to czyste internetowe złoto.

9

Jason Khalipa

Uśmiechnięty i pogodny chłopak jest herosem nie tylko w sporcie. Równie dzielnie co o wyniki, walczy o zdrowie swojej chorej na białaczkę córki. Nas wzrusza.

10

Matthew Fraser

Znawcy crossfitu mówią, że najprawdopodobniej patrzymy na przyszłego mistrza tej dyscypliny. Możemy patrzeć bez znużenia.

Skomentuj:
10 przystojnych powodów, dla których warto bliżej poznać crossfit
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX