anemia

 • Szybszy przyrost włosów? To możliwe!

  Szybszy przyrost włosów? To możliwe!

  Włosy już dawno przestały być tylko ozdobą. Przede wszystkim te piękne i zdrowe uznawane są za synonim młodości i zdrowia. Niestety ich przedwczesne wypadanie to problem nie tyle estetyczny, co także psychologiczny. Utrata włosów może obniżyć poczucie własnej wartości i znacznie pogorszyć samopoczucie. Problem ten w równym stopniu dotyczy kobiet, jak i mężczyzn. Na szczęście proces nadmiernego wypadania włosów można zahamować i sprawić, że odzyskają młodzieńczą siłę i blask.

  kaole/materiały prasowe
 • Aloes na wszystko?

  Aloes w kosmetykach to składnik stary jak świat. Ostatnio pojawiły się wyciągi z aloesu w formie syropów. Mają wzmacniać organizm, poprawiać wygląd skóry, wspomagać leczenie wielu chorób. Tylko czy działają?

  Tekst: Ewa Standzoń-Gierak
 • Pigułka 'raz na kwartał'

  Pigułka "raz na kwartał"

  Dla niektórych kobiet menstruacja to jeden z najważniejszych atrybutów własnej płci, sygnał, że ich ciało pracuje w normalnym, zdrowym rytmie. Jednak dla wielu to najgorsze dni w miesiącu kojarzone jedynie z bólem i złym na strojem. To właśnie dla nich przeznaczony jest nowy lek antykoncepcyjny.

  Tekst: Wojciech Moskal
 • Zdrowe warzywko

  Zdrowe warzywko

  Polacy spożywają dziennie ok. 0,5 kg warzyw. Tymczasem Światowa Organizacja Zdrowia zaleca, by zjadać ich znacznie więcej - nie mniej niż 1,5 kg.

  KAPI
Więcej o:

anemia