bóle kręgosłupa

 • Chcesz być piękna, nie musisz cierpieć

  Moda nie zawsze idzie w parze z wygodą. Bywa, że jesteśmy modne kosztem zdrowia i poczucia komfortu. Na naszej liście ubrania i dodatki, które rujnują zdrowie i kilka podpowiedzi jak być modną i nie cierpieć.

  spiro33
 • Lepsza kondycja = lepszy seks

  Lepsza kondycja = lepszy seks

  Udany seks jest możliwy nie tylko dzięki gorącym temperamentom kochanków czy erotycznym fantazjom. Na łóżkowe doznania wpływa także nasza kondycja.

  kk
 • Dochodzenie w sprawie szatana

  Dochodzenie w sprawie szatana

  Diabeł - czy potrafi zaszkodzić nam, ludziom żyjącym w XXI wieku? Wydaje się, że nie, że szatan to wytwór wyobraźni. Ale czasem bywamy bezsilni wobec czegoś, co szarpie nam umysł i i ciało.

  Małgorzata Szamocka
 • Czas nas uczy miłości

  W dobrym związku nie może zabraknąć przyjaźni, zaufania. Ale miłość to przede wszystkim emocje - seks, namiętność, pożądanie. Choć z biegiem lat zmieniają swoje oblicze, zawsze musimy o nie dbać. Bo tylko od nas zależy, czy - tak samo na początku jak i po wielu wspólnie przeżytych latach - będziemy mogli powiedzieć: ?dobrze nam ze sobą?.

  Marta Gruszyn
 • Trenuj mózg, będziesz zdrowsza

  Boli cię głowa? Serce pracuje nierówno? Ciśnienie zanadto się podnosi? Jest na to sposób - biofeedback. Dzięki niemu nasz umysł uczy się świadomie kontrolować na przykład bicie serca lub rytm oddechu.

  Beata Prasałek
 • Fitness od A do Z

  W klubie zajęcia odbywają się przy muzyce. Zaczynają się od pięcio-dziesięciominutowej intensywnej rozgrzewki z podskokami, prostymi elementami choreograficznymi. Następne 20-25 minut to ćwiczenia wzmacniające wybrane partie ciała zwykle powtarzane seriami 16-32 razy.

  .
Więcej o:

bóle kręgosłupa