ceny w polsce

 • Wielkanoc coraz bliżej. Ile w tym roku zapłacimy za skompletowanie święconek? Tanio nie będzie

  Wielkanoc coraz bliżej. Ile w tym roku zapłacimy za skompletowanie święconek? Tanio nie będzie

  Wciąż zastanawiasz się, ile w tym roku pieniędzy przeznaczysz na przygotowanie wielkanocnej święconki i tradycyjnych posiłków? Jedno jest pewne - Wielkanoc 2023 z pewnością nie będzie należała do tanich. Składniki na tradycyjną sałatkę warzywną okazują się droższe praktycznie o połowę w porównaniu w zeszłym rokiem. Zbliżająca się święta z pewnością nie napawają Polaków optymizmem w temacie finansów.

  Natalia Jarmul
 • Ta zmiana w Ikei rozzłościła kupujących. Szwedzka marka straci klientów?

  Ta zmiana w Ikei rozzłościła kupujących. Szwedzka marka straci klientów?

  Te z nas które choć raz zrobiły zakupy w IKEI wiedzą, że marka uwielbiana jest przede wszystkim za ofertę pełną niedrogich produktów oraz prosty, praktyczny design. Jednak ostatnimi czasy nad szwedzkim producentem mebli zaczęły unosić się ciemne chmury. Czy klienci zaczną szukać tańszych alternatyw?

  Natalia Jarmul
 • Polacy i Polki pokazują paragony z zakupów. 'Niedługo nie będzie nas stać na ugotowanie sobie obiadu'
 • Trzyosobowa rodzina żyje za 2,7 tys. miesięcznie. Internauci: ' to nie życie, to wegetacja'

  Trzyosobowa rodzina żyje za 2,7 tys. miesięcznie. Internauci: " to nie życie, to wegetacja"

  Nasz tekst o trzyosobowej rodzinie, która żyje za 2,7 tys. złotych miesięcznie i twierdzi, że jest w stanie wieść za tę kwotę komfortowy tryb życia, wywołał w sieci poważną dyskusję. I chociaż część z czytelników podziwiała ich za nieprawdopodobną wręcz gospodarność, inni powątpiewali w zapewnienia rodziny. - No ponoć można tak żyć, tylko co to za jakość życia? - zastanawiali się internauci.

  redakcja