cmlifestyle

 • Kręcone, falowane, proste. Jak układać włosy w zależności od ich struktury?

  Kręcone, falowane, proste. Jak układać włosy w zależności od ich struktury?

  Stylizacja włosów różni się w zależności od struktury naszych kosmyków. Innych produktów potrzebujemy, by naszym lokom nadać maksymalnie dużo objętości, a innych kiedy chcemy, żeby nasze pasma przez cały dzień były proste jak od linijki. Na co powinniśmy zwrócić uwagę, chcąc stylizować swoje włosy w szybki i prosty sposób, a jednocześnie wyglądać jak gwiazda?

  MATERIAŁ PROMOCYJNY 
 • Jak układać włosy, żeby się nie niszczyły? Triki, które musisz znać

  Jak układać włosy, żeby się nie niszczyły? Triki, które musisz znać

  W zależności od stylu życia, czy rodzaju pracy - częściej lub rzadziej - każda kobieta układa swoje włosy. Aby włosy pozostawały w dobrej kondycji, a ich stan nie ulegał pogorszeniu z każdą kolejną fryzurą, warto wiedzieć, w jaki sposób prawidłowo je układać. Istotne jest nie tylko zastosowanie odpowiedniego sprzętu, lecz także trzymanie się pewnych zasad oraz dobór dobrych kosmetyków.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY 
 • Co zrobić, by loki utrzymywały się dłużej. Kilka sprawdzonych trików

  Co zrobić, by loki utrzymywały się dłużej. Kilka sprawdzonych trików

  O tym jak długo utrzyma się skręt decyduje wiele czynników. Na niektóre z nich, takie jak na przykład struktura włosa, czy warunki zewnętrze, nie mamy oczywiście wpływu. Są jednak i takie, które zależą od nas. Oto kilka skutecznych sposobów na stworzenie trwałej i pięknej fryzury.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY 
 • Najgorętsze trendy w stylizacji włosów. Te fryzury zrobisz w mniej niż 15 min

  Najgorętsze trendy w stylizacji włosów. Te fryzury zrobisz w mniej niż 15 min

  Na co dzień zazwyczaj mamy mało czasu na stylizację włosów. Oto kilka propozycji dla zabieganych na modne, stylowe i przede wszystkim łatwe fryzury. Ich wykonanie zajmie ci dosłownie kilka chwil. A dzięki naszym wskazówkom, będziesz mogła cieszyć się nimi przez wiele godzin.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY 
 • Tłuszcze. Jakie są najzdrowsze i dlaczego nie powinnyśmy ich wykluczać ze swojej codziennej diety?

  Tłuszcze. Jakie są najzdrowsze i dlaczego nie powinnyśmy ich wykluczać ze swojej codziennej diety?

  Wiele osób błędnie wrzuca wszystkie rodzaje tłuszczów do jednego worka, demonizując je i postrzegając jako składnik diety, który przyczynia się do przyrostu masy ciała, czy chorób związanych z układem krążenia. Najwyższa pora rozprawić się z tym mitem, gdyż tłuszcz tłuszczowi nie jest równy, a obecność w diecie tych zdrowych to absolutna konieczność.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY