ćwiczenia na brzuch

 • Brzuch idealnie wyrzeźbiony - jak to zrobić?

  Brzuch idealnie wyrzeźbiony - jak to zrobić?

  Ćwiczysz na siłowni, chodzisz na zajęcia fitness oraz robisz niezliczoną ilość ćwiczeń na mięśnie brzucha, ale mimo to wciąż nie widać rezultatów? Gdzie popełniasz błąd? W czym tkwi sekret idealnie wyrzeźbionego brzucha?

  Dagmara Miętek
 • Uzależnieni od jedzenia? To możliwe!

  Uzależnieni od jedzenia? To możliwe!

  Doprecyzujmy - uzależnieni - ale nie od zwykłego, zdrowego i tworzącego zbilansowaną dietę pożywienia, ale od słodyczy i chipsów.

  Ola Długołęcka
 • 9 trików na zgubienie brzucha. Daj im szansę!

  9 trików na zgubienie brzucha. Daj im szansę!

  Masz szczupłe nogi i wąskie biodra, a zbędne kilogramy gromadzą się wokół talii? Specjaliści z Health.com zdradzają sposoby na pozbycie się tłuszczu z tych okolic.

  Ola Długołęcka
 • Dieta, która łamie wszystkie zasady. Czy jest skuteczna?
 • Tematy, na które najchętniej kłamiemy

  Tematy, na które najchętniej kłamiemy

  Kłamiemy na potęgę! Zatajamy prawdę przed najbliższymi, wybielamy siebie w oczach innych. Drobne kłamstewka, duże przekręty, poważne przeinaczenia. W jakich kwestiach najczęściej oszukujemy?

  ola długołęcka
 • Dieta na widelcu

  Dieta na widelcu

  Kolejna modna dieta podbija Wielką Brytanię i Stany Zjednoczone. Na jaki pomysł skutecznego odchudzania wpadli jej autorzy? W diecie Le Forking podstawa to widelec!

  ola długołęcka
 • Aktywna jesień!

  Aktywna jesień!

  Przebywanie na świeżym powietrzu jesienią może być równie przyjemnie jak latem. Należy tylko pamiętać o wygodnym stroju i odpowiedniej dawce aktywności. Nie zapominaj o tym, że twój organizm cały rok potrzebuje solidnej porcji ruchu. Poznaj nasze propozycje jesiennych sportów i aktywności. Wszystkie na świeżym powietrzu. Może wybierzesz coś dla siebie?

  spiro33
 • Kalorie do domu

  Kalorie do domu

  Zobacz która dyscyplina jest najskuteczniejsze, aby w jak najkrótszym czasie spalić 150 kalorii.

  jolbi
 • Balon żołądkowy: hit czy kit?

  Badania Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) wykazują, ze ponad miliard ludzi na całym świecie dotkniętych jest nadwagą, z czego co najmniej 300 milionów poważną nadwagą lub wręcz otyłością. Odchudzanie z wykorzystaniem balonu żołądkowego to jedna z metod pozbycia się kilogramów. Czy skuteczna?

  opr. spiro33
 • Renesans zmysłowości czyli taniec brzucha

  Renesans zmysłowości czyli taniec brzucha

  Zastanawiasz się, czy istnieje sposób, który pozwoli ci uzyskać superjędrne ciało? Jeśli nużą cię ćwiczenia na siłowni i diety, to znaczy, że potrzebujesz bardziej kreatywnego i kompleksowego sposobu na uzyskanie pięknej sylwetki. Idealną propozycją na zadbanie nie tylko o mięśnie twojego ciała, ale również o jego zmysłowość i witalność jest taniec brzucha.

  Dominika Szczepańska
Więcej o:

ćwiczenia na brzuch