czas wolny

 • Wystarczająco Perfekcyjna Pani Domu: Jak czyścić i przechowywać obuwie?
 • Ulepmy idealnego bałwana i zaszalejmy na stoku! [ARCHIWALNE ZDJĘCIA]

  Ulepmy idealnego bałwana i zaszalejmy na stoku! [ARCHIWALNE ZDJĘCIA]

  Zimową porą lubimy na chwilę zaszyć się w domowym zaciszu z kubkiem gorącej czekolady lub ulubionej herbaty i patrząc za okno powspominać dawne czasy. Kto nie chciałby cofnąć się do czasu kiedy z dziecięcą niecierpliwością oczekiwało się zimy, śnieżek, lepienia bałwana i zjeżdżania na sankach?

  Olga Limanowska
 • Bycie babcią to jak habilitacja! Prawdziwa nobilitacja [WASZE HISTORIE]

  Biały koczek, mocne okulary optyczne, bujany fotel, kot na kolanach i robótka ręczna w dłoni? Żadna z babć, które z okazji swojego święta opowiedziały o swoich relacjach w wnukami tak nie wygląda. Aktywne zawodowo, atrakcyjne i wyglądające na o wiele młodsze niż podaje ich metryka - tak wyglądają? A jak się w swojej roli czują?

  Ola Długołęcka
 • "Trzydziestosekundowa scena seksu nie robi z 'Nimf()manki' pornosa!" [ROZMOWA]

  W większości recenzji o najnowszym filmie Larsa von Triera przewija się słowo humor. Drugim powinna być seksualność i cielesność pokazana w bardzo naturalistyczny sposób. Jaki jest ten film i co o nas mówi? Zamiast znawców kina, o odbiór "Nimf()manki" poprosiliśmy sex coacha - Martę Niedźwiecką.

  Ola Długołęcka
 • Za zamkniętymi drzwiami łazienki. Sekrety urody kobiet

  Za zamkniętymi drzwiami łazienki. Sekrety urody kobiet

  Golenie nóg, nakładanie maseczek, farbowanie włosów - o takich różnych pod względem wykonywania częstotliwości czynności, mężczyźni mieszkający z kobietami pod jednym dachem wiedzą. Są jednak sekrety, które wolałybyśmy, żeby nie opuszczały łazienki.

  Ola Długołęcka
 • Jak nie dać się zimie? Sposoby sprzed lat [ARCHIWALNE ZDJĘCIA]
 • Najlepsze życzenia świąteczne!

  Życzymy Wam wszystkiego, co tylko najlepsze - świąt w rodzinnej, miłej i ładującej akumulatory atmosferze, odpoczynku, spokoju, uśmiechu i radości. No i samej pomyślności w 2014 roku!

  Redakcja
 • Świąteczne konwersacje - gorąca ósemka największych hitów

  Ach te świąteczne spotkania w gronie rodzinnym! Wisienką na torcie są zazwyczaj pytania, które zadają krewni i znajomi królika. Oto zestawienie najlepszych tekstów, które masz szansę usłyszeć - zwłaszcza jeśli jesteś wieczną studentką lub czasowo singielką.

  Ola Długołęcka
Więcej o:

czas wolny