czas wolny

 • Włosi z naszych marzeń [SONDA]

  Włosi z naszych marzeń [SONDA]

  Podobno są niezwykle uwodzicielscy, przystojni i potrafią jak mało kto nawijać makaron na uszy. W których mężczyznach pochodzących ze "słonecznej Italii" sekretnie się podkochiwałyśmy? Sekrety serca wychodzą z cienia.

  Ola Długołęcka
 • Pełniejsze usta i zrelaksowana twarz

  Karolina chciała, żeby jej twarz wyglądała na mniej zmęczoną. Lekarz zaproponował jej także powiększenie górnej wargi. Jaki efekt przyniosły te zabiegi? Zobacz relację wideo z gabinetu medycyny estetycznej.

  red
 • Zaaranżuj swoje mieszkanie na miarę swojej osobowości [QUIZ]
 • Rowerem do szkoły i pracy - czy warto przywrócić zwyczaj sprzed lat?

  Rowerem do szkoły i pracy - czy warto przywrócić zwyczaj sprzed lat?

  Nie bacząc na to co się dzieje za oknem, już dziś odkurz swój rower i przygotuj się do zbliżającego sezonu! Bo podobno wiosna przyjdzie lada dzień! A nie ma nic przyjemniejszego niż relaks na rowerze, wystarczy spojrzeć na zdjęcia odprężonych Polaków z połowy XX wieku.

  Magdalena Bloch
 • Akcja: redukcja (5 kg w dół)

  Akcja: redukcja (5 kg w dół)

  Przede mną dwa miesiące intensywnej pracy nad samą sobą. Poświęcę je na radykalny zwrot sportowo-żywieniowy. Bo nie ma powodu, żebym wyglądała jak wyglądam, skoro mogę prezentować się o niebo lepiej.

  Ola Długołęcka
 • Zaproszenia ślubne - wizytówka waszej uroczystości?

  Napisane własnoręcznie czy drukowane? Językiem oficjalnym a może swobodnym? Zaproszenia to zaszyfrowana informacja o nowożeńcach i charakterze uroczystości, dlatego warto poświęcić im więcej uwagi. Po latach to one, obok zdjęć, będą ślubną pamiątką.

  Magdalena Bloch
 • Telewizja śniadaniowa od kuchni [RELACJA]

  Telewizja śniadaniowa od kuchni [RELACJA]

  Do telewizji śniadaniowej trafiłyśmy z występem gościnnym, ale okazałyśmy się dość wścibskimi zaproszonymi. Jak wygląda produkcja porannego programu Pytanie na Śniadanie? Zdjęcie i relacja prosto z planu.

  Ola Długołęcka
 • Palma chroni przed złymi mocami i zapewnia dobrobyt - czy dlatego je kiedyś święcono?
 • Wysokie obcasy na wyjście z kryzysu?

  Szpilki nosimy wtedy, gdy w ekonomii dzieje się dobrze, a płaskie buty, kiedy czujemy, że brakuje nam stabilizacji. Takie wnioski wysnuli naukowcy. Zgodzicie się z ich tezą?

  Ola Długołęcka
 • Książka na podryw - jak rwać, to najlepiej na poezję!

  Czy czytanie książek ma znaczenie w przypadku wyboru partnera? Czy osoby oczytane są atrakcyjniejsze od tych, które omijają lektury szerokim łukiem? Jaki gatunek to najlepszy wabik? Znamy odpowiedzi na te (i inne zresztą także) pytania.

  Ola Długołęcka
 • Wiązanka ślubna - co się liczy przy jej wyborze?

  Wiązanka ślubna - co się liczy przy jej wyborze?

  Monochromatyczny mini bukiecik, czy kaskada zwisających kwiatów o fantazyjnych kształtach? Przy wyborze idealnego bukietu powinnaś wziąć pod uwagę takie kryteria jak: rodzaj sylwetki, wzrost, karnacja, a nawet kolor włosów! Sprawa gustu i mody powinna w tym przypadku zejść na drugi plan.

  Magdalena Bloch
 • "Moobs" - męski biust tygodnia

  "Facet z cyckami" - takie określenie w ciągu kilku ostatnich tygodni usłyszałam więcej niż pięć razy. Ani razu nie padało z ust kobiet, które nawet nie za bardzo wiedziały, o co może chodzić, ale pojawiało się w wypowiedziach zasłyszanych w męskich rozmowach. W czym rzecz? W lipomastii!

  Ola Długołęcka
 • Piwo zamiast lakieru do włosów - jak o fryzury dbały kobiety kiedyś?

  Piwo zamiast lakieru do włosów - jak o fryzury dbały kobiety kiedyś?

  Szare mydło, sok z rzepy, cytrynowe płukanki, czy maseczki z jajka. Dawniej nie było drogich szamponów czy odżywek. Mimo to, kobiety wiedziały jak radzić sobie z łupieżem, czy z problemem rozdwajających się końcówek. Dzięki temu mogły pochwalić się mocnymi i lśniącymi włosami.

  Magdalena Bloch
 • Największy błąd w ćwiczeniach? Strach przed podjęciem wyzwania! - Ewa Chodakowska, ukochana trenerka Polek [WYWIAD]

  Półtora roku temu przyjechała do Polski zupełnie z niczym. W kilka miesięcy udało jej się przekonać do ćwiczeń ponad 225 tysięcy kobiet. Bo jak mówi, aktywność fizyczna to najprostsza droga do szczęścia. Ewa Chodakowska zdradza nam, jak zdobyła popularność, jak teraz wygląda jej życie i dlaczego za cztery lata chce wyjechać do Grecji.

  Magdalena Bloch
 • Jazda na motorze i gra w yo-yo - sposoby kobiet na wolny czas w ubiegłym wieku

  Jazda na motorze i gra w yo-yo - sposoby kobiet na wolny czas w ubiegłym wieku

  Spacery z pupilami, gra w yo-yo, wspólne kucharzenie, czy może plotki u kosmetyczki. W ubiegłym wieku kobiety w bardzo urozmaicony sposób spędzały czas wolny. Dziś relaksujmy się przed telewizorem, a spacerujemy jedynie po centrach handlowych. Czy powinnyśmy wrócić do dawnych zwyczajów?

  Magdalena Bloch
Więcej o:

czas wolny