depilacja bikini

 • Krem do depilacji bikini - co warto o nim wiedzieć?

  Krem do depilacji bikini - co warto o nim wiedzieć?

  Krem do depilacji bikini to jeden ze środków, jakie są wykorzystywane do usuwania owłosienia z tamtego obszaru. Przekonaj się, co powinnaś wiedzieć, nim zakupisz taki preparat i użyjesz.

  Magdalena Zielińska
 • Depilacja bikini: jaką metodę wybrać, aby efekty były trwałe, a zabieg bezbolesny?
 • Depilacja bikini. Sposoby usuwania owłosienia z okolic intymnych

  Depilacja bikini. Sposoby usuwania owłosienia z okolic intymnych

  Depilacja bikini to zabieg, który do pewnego czasu nie cieszył się zbyt dużą popularnością, a kobiety wstydziły się o nim mówić. Obecnie wykonuje się go chętnie, różnymi metodami, często również w profesjonalnych salonach kosmetycznych.

  EK
 • Niecodzienna reklama maszynek: To twoje włosy i nikt nie ma prawa mówić ci, co masz z nimi robić
 • Czas na gładką skórę

  Czas na gładką skórę

  Grube spodnie i rajstopy trafiły już do szaf, a ich miejsce zajęły zwiewne sukienki i krótkie spodenki. Teraz trzeba tylko zadbać o gładką skórę bez włosków.

  Redakcja
 • Krem do depilacji bikini - jaki najlepszy?

  Krem do depilacji bikini - jaki najlepszy?

  Depilacja bikini kremem to jeden że sposobów na pozbycie się niechcianego owłosienia z delikatnych, intymnych miejsc. Świetnie się sprawdza, szybko radzi sobie z usuwaniem włosków, a poza tym niewiele kosztuje.

  wizu
 • Poznaj typ swojej sylwetki i wybierz kostium, który będzie do niego idealnie pasował
 • Czego się wstydzimy? 7 intymnych kompleksów kobiet

  Czego się wstydzimy? 7 intymnych kompleksów kobiet

  Tylko dla czytelniczek o mocnych nerwach, takich, które mają dużo empatii i potrafią w pełni zaakceptować problemy innych. Pamiętajcie - nie oceniamy, nie wyśmiewamy, nie piętnujemy. Kobiety zdobyły się na odwagę, żeby opowiedzieć o najbardziej intymnych sprawach, powinnyśmy więc mieć dla nich całe morze zrozumienia i ocean akceptacji.

  OD/Redakcja
 • Za zamkniętymi drzwiami łazienki. Sekrety urody kobiet

  Za zamkniętymi drzwiami łazienki. Sekrety urody kobiet

  Golenie nóg, nakładanie maseczek, farbowanie włosów - o takich różnych pod względem wykonywania częstotliwości czynności, mężczyźni mieszkający z kobietami pod jednym dachem wiedzą. Są jednak sekrety, które wolałybyśmy, żeby nie opuszczały łazienki.

  Ola Długołęcka
 • Bezpieczna depilacja okolic bikini w domu
 • W domu czy w gabinecie? Depilacja

  Rozpoczynamy nowy cykl - "W domu czy w gabinecie?". Dowiecie się, które zabiegi lepiej wykonać samemu w domu, a na które wybrać się do kosmetyczki. Dzisiaj - depilacja!

  karola kołodziejczyk
 • Depilacja laserowa: hit czy kit?

  Depilacja laserowa: hit czy kit?

  Trwałe usunięcie owłosienia z okolic pach czy bikini ułatwiłoby życie niejednej z nas. Zanim zdecydujesz się na depilację laserową upewnij się, że trafiłaś do dobrego gabinetu. Źle dobrany laser potrafi wyrządzić więcej krzywdy, niż pożytku.

  jolbi
 • Depilacja intymna, gdy on tego wymaga

  Depilacja intymna jest zabiegiem stosunkowo nowym, ale zyskującym co raz większe grono zwolenniczek. Jeszcze w latach 80 tych zupełnie nie praktykowana, dziś wydaje się czymś niemalże naturalnym.

  Aleksandra Kujałowicz
Więcej o:

depilacja bikini

 • Krem do depilacji bikini

  Krem do depilacji bikini Eveline  Eveline to największe w Polsce przedsiębiorstwo kosmetyczne, sprzedające swoje produkty do ponad 70 państw na świecie. Wiele z ich kosmetyków otrzymało tytuł bestsellerów. Marka Eveline jest znana z połączenia niskiej ceny z wysoką jakością produktów

 • Krem do depilacji bikini - co warto o nim wiedzieć?

  dłuższe włoski nożyczkami. Po nałożeniu kremu musisz odczekać kilka minut (według wskazania producenta) i pod żadnym pozorem nie przekraczać dozwolonego czasu. Później przy pomocy szpatułki bez problemu usuniesz krem wraz z usuniętymi włoskami. Jak działa krem do depilacji bikini ? Ma on za zadanie

 • Krem do depilacji bikini - jaki najlepszy?

  Zalety kremu do depilacji Krem do depilacji bikini to świetny sposób na szybkie rozprawienie się z niechcianymi włoskami z okolic intymnych. Pozwala na szybkie usunięcie włosków, a poza tym jest całkowicie bezpieczny w stosowaniu. Trzeba tylko pamiętać, aby przed użyciem zrobić na skórze test

 • Depilacja bikini. Sposoby usuwania owłosienia z okolic intymnych

  Usuwanie owłosienia ze sfer intymnych można wykonywać w różnych wariantach . Klasyczna depilacja bikini zakłada usunięcie go przede wszystkim z obszaru pachwin, a także boków wzgórka łonowego. Można jednak pokusić się o depilację większej partii lub pozbycie się całego owłosienia. Wszystko tak

 • Bikini brazylijskie - czy warto?

  Na czym polega depilacja bikini brazylijskie? To pytanie zadaje sobie wiele kobiet, które chcą pozbyć się niechcianego owłosienia w okolicach bikini. Depilacja bikini brazylijskie to zabieg mający na celu usunięcie włosów z całej strefy bikini - wzgórka łonowego, pachwin oraz odbytu. Inaczej nazywa

 • Te kremy do depilacji są hitem wśród Polek i kupisz je już za 6 złotych!

  . Wszystko po to, aby krem nie tylko usuwał niechciane owłosienie, ale również pielęgnował skórę i chronił ją przed podrażnieniami. Krem do depilacji bikini Wśród kremów do depilacji znaleźć można między innymi te przeznaczone do usuwania włosów z okolic bikini. Z uwagi na to, że rejony te są wyjątkowo