diety odchudzające

 • Słodyczomania: takie słodkie uzależnienie

  Słodyczomania: takie słodkie uzależnienie

  Czym jest dla ciebie jedzenie słodyczy? Sposobem na rozładowanie negatywnych emocji i poprawienie nastroju? Kawałkiem czekolady zagłuszasz niepowodzenia, kłopoty, samotność? Czy wiesz, że słodycze uzależniają tak samo jak inne używki?

  spiro33
 • Ciąża w rozmiarze 36?

  W świecie showbiznesu są dwa rodzaje przyszłych mam. Te, które z dumą prezentują duże ciążowe brzuszki i bez wstydu opowiadają o dodatkowych kilogramach oraz te, które utrzymują, że poród to pestka i dwa tygodnie po porodzie już prezentują nienaganne figury w kostiumach kąpielowych w rozmiarze XS. Do której grupy należysz?

  spiro33
 • Zanim zostaniesz wegetarianką

  Dieta wegetariańska jest praktykowana od wieków. To sposób odżywiania charakteryzujący się wyłączeniem z posiłków mięsa i produktów odzwierzęcych. Wegetarianizm ma wiele zalet ale i ma też wady. Co powinnaś wiedzieć zanim zdecydujesz się zostać wegetarianką?

  spiro33
 • Życiowe motto Kate Moss zakazane!

  Życiowe motto modelki Kate Moss "Nie ma w życiu nic lepszego od chudości" wydrukowano na koszulkach dla dzieci i nastolatek. Koszulki cieszyły się powodzeniem, a mimo to reklama t-shirtów z nadrukowanym mottem modelki została zakazana, a produkt wycofany ze sprzedaży. Słusznie?

  jolbi
 • Jeść i nie przytyć

  Jeść i nie przytyć

  Nie zawsze wiemy, co jeść, żeby nie przytyć. Przedstawiamy sprzymierzeńców idealnej sylwetki. Dostarczą nam energię i uczucie sytości, bez pustych kalorii.

  karlajn
 • Zgrabna, szczęśliwa i nie na diecie?

  Zgrabna, szczęśliwa i nie na diecie?

  Jedz zdrowo i z umiarem - to po pierwsze. A po drugie: nie bierz do ust niczego, czego nie zjadłaby twoja prababcia. Zanim sięgniesz po nóż i widelec przeczytaj nasz poradnik o tym, czego unikać na talerzu, a czym rozkoszować się do woli.

  Joanna Biszewska
Więcej o:

diety odchudzające