dowody

 • Dzień zacznij od szklanki wody z cytryną. Oto 5 powodów!

  Dzień zacznij od szklanki wody z cytryną. Oto 5 powodów!

  Ostatnimi czasy coraz więcej mówi się o dobroczynnym działaniu wody z cytryną na nasz organizm. Najlepsze rezultaty przynosi ta wypita na czczo, zaraz po przebudzeniu. Zobacz powody, dla których warto pić taką wodę codziennie, szczególnie zimą!

  EB
 • Jak zapobiegać zmarszczkom? Rady i wskazówki

  Jak zapobiegać zmarszczkom? Rady i wskazówki

  Brak zmarszczek na twarzy to niespełnione marzenie większości kobiet. Nie da się przed nimi uciec, ale można im w porę zapobiegać. Co robić, by opóźnić starzenie się skóry? Zobacz nasze wskazówki.

  EB
 • Rozsmakuj się w wodzie

  Rozsmakuj się w wodzie

  Wzbogacenie smaku wody jest najlepszym pomysłem na to, by sięgać po nią częściej. Owoce, przyprawy i warzywa pozwalają na wiele ciekawych kombinacji i eksperymentów. Taka domowa woda smakowa niezwykle korzystnie wpływa na nasze zdrowie oraz urodę. Poniżej pięć, sprawdzonych przepisów, dzięki którym rozsmakujesz się w wodzie!

  Ewelina Błeszyńska
 • Picie wody podczas ćwiczeń - porady dla sportsmenki

  Picie wody podczas ćwiczeń - porady dla sportsmenki

  W trakcie godziny intensywnego treningu możemy stracić nawet 2 litry wody! Taki ubytek, powinien zostać w pełni uzupełniony, dlatego zabieranie wody na siłownię powinno być naszym priorytetem. Dzięki wodzie mamy więcej energii, później odczuwamy zmęczenie i nie jesteśmy narażeni na skutki uboczne ćwiczeń. Jak zatem prawidłowo pić wodę? Oto wskazówki!

  Ewelina Błeszyńska
 • Gdy uroda jest spragniona

  Gdy uroda jest spragniona

  Skóra człowieka jest organem nawilżanym w ostatniej kolejności - to dlatego niedostatek wody jest na niej widoczny niemalże natychmiast. Zaczynają pojawiać się problemy skórne, przesuszenie, brak elastyczności. Warto temu w porę zaradzić - w pierwszej kolejności sięgajmy po wodę, która nie bez powodu nazywana jest najlepszym kosmetykiem świata.

  EB
 • 5 błędów, które popełniamy podczas mycia twarzy

  5 błędów, które popełniamy podczas mycia twarzy

  Mycie twarzy wydaje się być najprostszym elementem codziennej pielęgnacji. Często jednak nie zdajemy sobie sprawy, że wykonujemy to nieprawidłowo. Złe nawyki mogą mieć szkodliwe konsekwencje dla stanu naszej cery. Zobacz 5 najczęściej popełnianych błędów oraz rady, które pomogą ci zamienić je na właściwe przyzwyczajenia.

  EB
Więcej o:

dowody