dziennikarstwo

 • XVII Charytatywny Bal Dziennikarzy

  XVII Charytatywny Bal Dziennikarzy

  Trwają ostatnie przygotowania do XVII Charytatywnego Balu Dziennikarzy, w którym uczestniczyć będą osobistości świata mediów, kultury i biznesu. Impreza odbędzie się już w najbliższą sobotę w Auli Dużej Politechniki Warszawskiej.

  Redakcja/Materiały prasowe
 • Odnaleźć siebie w sercu najgorszego piekła. Siergiej Loiko wśród Donieckich Cyborgów

  Odnaleźć siebie w sercu najgorszego piekła. Siergiej Loiko wśród Donieckich Cyborgów

  Historia Donieckich Cyborgów to opowieść o heroizmie, ale i działaniu w potrzasku. Grupa ukraińskich żołnierzy od pięciu miesięcy broni ostatniego bastionu niepodległości w opanowanym przez separatystów mieście. W ciemnościach i chłodzie z własnej woli stają w każdej godzinie do walki. A Siergiei Loiko został jedynym dziennikarzem, który miał odwagę dołączyć do nich i pokazać, jak wygląda zwykły dzień najbardziej szanowanego z wrogów prorosyjskich rebeliantów.

  Dominika Węcławek
 • Łatwiej być agentem wywiadu niż zrobić dobry wywiad - kulisy zawodu dziennikarza
 • Gramatyczni naziści, dziękuję, że jesteście. Nastał Wasz czas

  Gramatyczni naziści, dziękuję, że jesteście. Nastał Wasz czas

  Obiecałam sobie, że nie będę poruszać tematów drażliwych i dla mnie, i dla Czytelników. Nic o Ukrainie. Nic o sytuacji na Krymie. Nic o wojnie. Słowa staram się dotrzymać. Apeluję więc: pielęgnujmy język polski. Nim jedynym rozwiązaniem będzie kupno samouczka języka rosyjskiego. No, wiem, wiem. Nie powinnam.

  Monika Cieślik
Więcej o:

dziennikarstwo