Joanna Horodyńska na pokazie Łukasza Jemioła

Joanna Horodyńska była najlepiej ubraną gwiazdą na wczorajszym pokazie Łukasza Jemioła. Spódnica do ziemi, czarny płaszcz, prosta fryzura i delikatny makijaż - to musiało się udać.

Joanna Horodyńska po raz kolejny wybrała swoje dwie ulubione marki: MMC i Isabel Marant. Duet MMC stworzył srebrną spódnicę do ziemi (pojawiła się w ich ostatniej kolekcji prezentowanej podczas niedawnego Fashion Week Poland) oraz czarny płaszcz bez rękawów.

Bardzo podoba mi się takie rozwiązanie - wieczorowa kreacja, a na nią narzucony niezobowiązujący płaszcz - powiedziała nam Horodyńska. - Zauważyłam, że w podobnym zestawie wystąpiła niedawno Sarah Jessica Parker.

To prawda, aktorka zaprezentowała się tak podczas eventu na cześć Pedro Almodovara:

Sarah Jessica Parker

Jednak naszym zdaniem to rozwiązanie sprawdziło się bardziej w wypadku Horodyńskiej.

Jako top stylistka wybrała czarny sweterek od Isabel Marant, zaś jako dodatki srebrną torebkę od Aleksandra Wanga (miała ją też na pokazie Macieja Zienia) i ciemne skórzane botki.

Duży plus przyznajemy za makijaż i fryzurę. Delikatny makijaż pięknie rozświetlił twarz i nadał jej świeżości. Długie lśniące włosy - czysta klasyka - były idealnym uzupełnieniem.

Ocena Luli: 10/10

Bez zastrzeżeń.

Więcej zdjęć Joanny Horodyńskiej w naszej GALERII.

Więcej o: