Charlize Theron w kreacji z najnowszej kolekcji Gucci

Charlize Theron ostatnio coraz częściej pojawia się na wielkich imprezach. Tym razem zachwycała seksowną sukienka z najnowszej kolekcji Gucci i stylową dziewczęcą fryzurą.

Charlize Theron znów zbliża się do rangi amerykańskiej gwiazdy numer jeden. Po rozstaniu z wieloletnim partnerem, aktorka pojawiła się w najważniejszych magazynach, w tym na okładce "Vogue". A że - jak wiadomo - zwykle identyfikujemy się bardziej z cierpiącymi niż szczęśliwymi (patrz: przypadek Jennifer Aniston i Angeliny Jolie), to Theron konsekwentnie zdobywa nowe rzesze fanów. I coraz częściej "bywa".

Tym razem gwiazda gościła na otwarciu Annual Gotham Independent Film Awards. Na czerwonym dywanie zaskoczyła nietypowa stylizacją. Wyglądała seksownie i stylowo w sukience z odważnym dekoltem inspirowanej latami 20', pochodzącej z najnowszej kolekcji marki Gucci. Złote akcenty nie były na szczęście przesadne, a najlepszym z nich były delikatne szpilki od Alexandra McQueena.

Theron zrobiła nam też niespodziankę stawiając na bardzo dziewczęcą fryzurę. Zwykle czesze się bardziej klasycznie. Było to połączenie stylu vintage z wizerunkiem baletnicy - jak się okazało, bardzo twarzowe.

Jednak stylizacja nie byłaby takim sukcesem, gdyby aktorka zrezygnowała ze szminki w kolorze fuksji. Intensywny kolor ożywił całość i wyraźnie odmłodził Charlize.

Ocena Luli: 9/10

Przyznajemy "tylko" dziewięć punktów, bo mimo wszystko wolimy aktorkę w nieco skromniejszym wydaniu.

Więcej zdjęć Charlize Theron w naszej GALERII


Więcej o: