Przepis na najmodniejsze szpilki sezonu!

Po pierwsze, liczy się kolor. Wybierz te najmodniejsze w bieżącym sezonie i ich najpopularniejsze połączenia. Tej wiosny są to: biel z czernią, niebieski z czerwienią oraz wszelkie możliwe odmiany fluo.


Po drugie, szpic. Wybieramy oczywiście te wykończone spiczastym noskiem.Po trzecie, obcas. Przede wszystkim masywne słupki, najlepiej te 12 centymetrowe.


Po czwarte, nie musisz biegać po sklepach, tylko możesz zaprojektować je sama. Wejdź na www.funindesign.pl i stwórz swój niepowtarzalny projekt. Znajdziesz tam 6 podstawowych modeli: baleriny, jazzówki, trampki, czółenka, botki i sztyblety, kilkanaście wariantów krojów dla każdego z nich i ponad 100 rodzajów i kolorów skór do wyboru.

Po pierwsze, liczy się kolor. Wybierz te najmodniejsze w bieżącym sezonie i ich najpopularniejsze połączenia. Tej wiosny są to: biel z czernią, niebieski z czerwienią oraz wszelkie możliwe odmiany fluo.","publisher":{"@type":"Organization","name":"kobieta.gazeta.pl","logo":{"url":"https://kobieta.gazeta.pl/logos/0.png","@type":"ImageObject"}},"author":[{"name":"Reklama","@type":"Person"}],"@context":"http://schema.org","@type":"NewsArticle","name":"Przepis na najmodniejsze szpilki sezonu!","image":[]}