Lula ubiera Britney

Czy panna Spears może jeszcze wyglądać sexy?

 

Z księżniczki popu, którą kiedyś była, dziś już nic nie zostało. Panna Spears nie tylko nie jest teraz seksowna, ale stała się wręcz odpychająca. Zbyt obcisłe ubrania, notoryczne "zapominanie" o bieliźnie (sic!), czy brudne włosy to obecnie jej znaki firmowe.

Czy Britney może jeszcze odmienić się w piękną i zadbaną kobietę? Lula ma nadzieję, że tak. Wyobraźcie ją sobie w tych ciuchach...

 

Na zakupy

www.pinkmascara.com

Powyciągany dres
Stylula radzi zamienić na wygodną i dziewczęcą sukienkę. Zabudowana sukienka projektu Diane von Frustenberg (Pink Mascara) nie pozwoli na kolejną modową wpadkę. Żadnych zbyt dużych dekoltów, ani prześwitujących materiałów. Całość jest grzeczna, ale ciągle kobieca. Pasek podkreśli talię, a kieszonki zaakcentują i optycznie podniosą biust Britney.

 

Na kolację (oczywiście z WŁAŚCIWYM facetem)

www.saksfifthavenue.com

Sukienka Dolce & Gabbana (Saks Fifth Avenue) byłaby idealna na wieczorne wyjście do ekskluzywnej restauracji. Panterka to wzorek, który Britney lubi, ale z reguły źle nosi. W przypadku tej sukienki cętki nabierają eleganckiego wyrazu. W ten sposób Panna Spears mogłaby stworzyć bardziej dorosły i wyrafinowany wizerunek. musi tylko pamiętać, żeby umyć włosy..

 

Do klubu

nordstrom.com

Kuse spódniczki i obcisłe, satynowe bluzki, które podkreślają każdą niedoskonałość sylwetki to rzeczy, z których Britney powinna zrezygnować. Dużo bardziej sexy wygląda przecież to co ukryte...
Czarna sukienka z cekinami marki BCBGMAXAZRIA (Nordstrom) jest idealna na imprezę. Luli najbardziej podoba się szarfa, która optycznie wyszczupliłaby Britney.

 

Więcej o: