Lula ubiera Christinę Aguilerę

Jak wyglądałyby Krysia, gdyby zmieniła swój wyzywający wizerunek? Czy nadal byłaby seksowna?

 

Christina Aguilera od zawsze zajmuje wysokie pozycje w zestawieniach najgorzej ubranych gwiazd. Próbowała już wizerunku słodkiej blondynki z sąsiedztwa, szalonej imprezowiczki, wampa, a obecnie - Marilyn Monroe. Niestety - pomysł to nie wszystko. Warto zwrócić uwagę na jego wykonanie.

Christina Aguilera (fot. PR Photos)

Na powyższym obrazku widać, że klasyczna, kobieca fryzura i czerwona szminka nie są gwarantem dobrego wyglądu. Prześwitująca, zbyt krótka sukienka, babcine rajstopy, do tego buciki typu peep toes, torebka przypominająca aktówkę, kiczowaty pasek i sportowa, skórzana kurtka. Pomieszanie stylów, zły smak - wszystko co najgorsze.

 

Spacer po plaży

deluxury.pl

Christina nawet na co dzień ubiera się w wyzywające ciuchy i niewygodne, superwysokie buty. Najwyższy czas lepiej dobierać strój do okazji. Praktyczne ubrania świetnie sprawdzą sie przy zabawach z synkiem na plaży. Proponowany zestaw ma wszystkie cechy, jakie powinno mieć letnie ubranie - jest jasny, przewiewny i lekki, a dodatkowo posiada akcenty marynarskie, które są idealne na tę porę roku.

Okulary: Gucci, 1 169 złotych, www.deluxury.pl;
Bandana: Dolce & Gabbana, 1 159 złotych, deluxury.pl;
Sukienka: Dolce & Gabbana, 3 229złotych, deluxury.pl;
Torba: Moschino, 1 879 złotych, deluxury.pl;
Japonki: Moschino, 1 349 złotych, deluxury.pl.

 

Lunch w restauracji

net-a-porter.com/deluxury.pl/.jeans-online.pl

Na dzień w mieście przydają się ubrania bardziej eleganckie - w końcu wszędzie czyhają paparazzi. Proponowany zestaw jest stworzony dla wielkiej gwiazdy. Stonowane barwy, złote akcenty, a wszystko to z "potężnymi" metkami. Lula chciałaby oglądać Krysię ubraną w ten sposób, a Wy?

Bluzka: Single, 185 funtów, www.net-a-porter.com;
Buty: MIU MIU, 2 189 złotych, www.deluxury.pl;
Torba: Yves Saint Laurent, 1 050 funtów, www.net-a-porter.com;
Jeansy: Levis, 239 złotych, www.jeans-online.pl.

 

Anna Szulc