Figura nastolatki?

Zobacz, co robić, żeby będąc niską i drobną, wyglądać seksownie...

 

Ela: Jestem bardzo niska (156 cm) i chuda (chociaż jem całkiem sporo). Mam 26 lat, ale z taką sylwetką wyglądam na 14. Co powinnam nosić, żeby czuć się bardziej kobieco?

Wiele z nas boryka się z niskim wzrostem i zbyt szczupłą figurą. Takie cechy sprawiają, że wygląda się jak nastolatka i znika w tłumie długonogich pań.

Oczywiście także wśród gwiazd znajdziemy filigranowe ciałka, wystarczy pomyśleć o Kylie Minogue, Christinie Ricci czy Evie Longorii. Ta ostatnia jest przykładem perfekcjonizmu w dobieraniu stroju do sylwetki. Gratulacje dla niej i jej stylistów!

Jeśli masz figurę podobną do Evy, wybieraj jasne i żywe kolory lub wyraziste kontrasty, by zwrócić uwagę na sylwetkę i powiększyć ją optycznie.

Najlepsze dla Ciebie będą zwiewne, bogato drapowane tkaniny. Wszelkie falbany, fałdy, plisy i marszczenia też są świetnym rozwiązaniem. Dobry wybór stanowią ubrania w romantycznym stylu, który charakteryzuje się przyciągającymi uwagę kokardami, wstążkami, kwiatami, koronkami i innymi zdobieniami.

Możesz też nosić szerokie spódnice i góry z poszerzającymi ramiona bufkami, by dodać kobiecości prostej sylwetce.

Częstym problemem dziewczyn o filigranowej budowie są małe piersi. Żeby je optycznie powiększyć stosuj poziome linie, odcięcia pod biustem oraz kieszenie i marszczenia na dekolcie.

Lula wyszukała sukienki i wysokie buty odpowiednie dla kobiet szczupłych i niskich, a wszystko to w modnych, wyrazistych kolorach lata!

shop.hm.com/butyk.pl
Zielona sukienka: H&M, 19,90 euro, shop.hm.com;
Czerwona sukienka: H&M, 29,90 euro, shop.hm.com;
Niebieska sukienka: H&M, 39,90 euro, shop.hm.com;
Niebieskie buty: Bronx, 269 złotych, butyk.pl;
Żółte buty: Bronx, 195 złotych, butyk.pl;
Czerwone buty: Buffalo, 135 złotych, butyk.pl.

 

Anna Szulc

Więcej o: