Wielkie święto mody

Zobacz, jak wyglądały gwiazdy podczas Metropolitan Museum of Art Costume Institute Gala. GALERIA!

 

Gwiazdy lśniły podczas wielkiej modowej fety, która odbyła się 5 maja w Nowym Jorku!

Na Luli największe wrażenie zrobiła Eva Longoria, która pojawiła się na czerwonym dywanie w niesamowitej sukni śliwkowego koloru. Drapowania, plisy i falbany sprawiają, że ta kreacja Marchesy to prawdziwe dzieło sztuki!

Mischa Barton zaprezentowała się w kreacji idealnie dobranej do swojego eklektycznego stylu. Suknia łączy w sobie motywy retro z nowoczesnością. Delikatny beżowy dół, bogato zdobiona sztrasami góra i bufiaste rękawy stanowią połączenie, które wbrew logice prezentuje się bardzo dobrze.

Mischa Barton fot. AP Photo/Evan Agostini/AG

Beyonce, w sukni projektu Giorgio Armaniego wyglądała delikatnie i kobieco, jak przystało na młodą mężatkę:) Luli najbardziej podobała się piękna, klasyczna biżuteria.

Beyonce Knowles fot. AP Photo/Peter Kramer/AG

 

Trzeba przyznać, że Christina Ricci zaprezentowała jedną z ciekawszych kreacji. Suknia Givenchy, którą miała na sobie, jest bardzo oryginalnie zaprojektowana. Delikatny, różowy materiał wspaniale komponuje się z czerwonym "body" pod spodem.

Christina Ricci fot. AP Photo/Evan Agostini/AG

 

Jennifer Lopez, świeżo upieczona mama bliźniaków, wyglądała posągowo w zdobionej sukni projektu Alberty Feretti. Lula jest pod wrażeniem szybkości z jaką gwiazda wraca do swojej dawnej figury!

Jennifer Lopez fot. AP Photo/Evan Agostini/AG

 

Katie Holmes tym razem nie zachwyciła. Czerwona suknia Armaniego przypominała te, jakie amerykańskie nastolatki zakładają na bal maturalny. Zestawienie jej z granatowymi szpilkami sprawia, że całość prezentuje się jak damska wersja stroju Supermana. Ale cóż, może o to właśnie chodziło Katie, gdy obmyślała swoją kreację. W końcu tematem przewodnim tegorocznej gali byli superbohaterowie!

Katie Holmes fot. AP Photo/Evan Agostini/AG

 

Barbara Łubko

Więcej o: