Kto chce zjeść Kate Moss?

Zobacz, jak wygląda najnowsza kampania reklamowa Agent Provocateur z udziałem supermodelki!

 

Supermodelka pojawiła się na nowych zdjęciach reklamujących linię ślubną marki Agent Provocateur wykonanych przez Nicka Knighta, światowej sławy fotografa, znanego z obalania stereotypowych wizji piękna.

Kate Moss Fot. Nick Knight / www.agentprovocateur.com

34-letnia Kate była już wcześniej twarzą Agent Provocateur. Później zastąpiła ją jednak młodsza modelka. Zamierzeniem zarządzających firmą było odświeżenie wizerunku marki. Szybko jednak zatęskniono za niepokorną Brytyjką i ponownie zdecydowane zrobić z niej ikonę prowokacyjnej marki. Wybór okazał się przewrotny. Kochająca skandale modelka w niczym nie przypomina klasycznej panny młodej kojarzonej z niewinnością. Kojarzy się natomiast, z seksowną kochanką. Znakomite połączenie erotyzmu ze słodyczą wykorzystane w reklamie pobudza fantazję mężczyzn na całym świecie.

Pierwsza z nowych reklam z udziałem Kate zatytułowana "Biały ślub" premierę w mediach miała 2 maja. W kolejnych dniach można było zobaczyć następne filmy: "Ogród Edenu", "Złe wieści", "Furia" i pikantny "Pozwólcie mi zjeść Kate".

Kate Moss Fot. Nick Knight / www.agentprovocateur.com

Od 17 maja na oficjalnej stronie firmy bieliźniarskiej można również oglądać sześć spotów reklamowych z udziałem modelki. Cała kampania przesycona jest erotyzmem i skupia się wokół panny młodej, która oczekuje na najważniejszy dzień w swoim życiu. Dziewczyna przechodzi transformację: z uległej, słodkiej dziewicy przemienia się w niebezpieczną, seksowną prowokatorkę.

Wizerunek Kate Moss idealnie wpisuje się w kampanię Agent Provocateur.

Ona jest jak motyl - komentuje Joe Corre, dyrektor artystyczny Agent Provocateur - Wszyscy wiedzą, że to niezwykła osoba i modelka. Opinia publiczna lubi krytykować jej życie prywatne. Prasa uważa, że jako osoba publiczna, podziwiana przez nastolatki, powinna świecić przykładem. W rzeczywistości zadaniem Kate jest promowanie kolekcji. To jaki charakter ma kampania, to odrębna sprawa. Kate jest odważna i profesjonalną modelką. To najlepsza modelka na świecie - dodaje Corre.

 

Anita Kwestorowska

Kate Moss Fot. Nick Knight / www.agentprovocateur.com

Więcej modowych newsów znajdziesz w serwisie Moda!

 

Więcej o: