Fryzura w stylu Toli Szlagowskiej!

Lula podpowiada, jak szybko zrobić fryzurę, którą nosi Tola!


Młoda wokalistka zespołu Blog 27 znana jest nie tylko z kontrowersyjnych, bardzo rzucających się w oczy strojów, ale i z dziwnych, oryginalnych fryzur.

Jak sama przyznaje, najbardziej lubi nieład na głowie, a do tego punkowe dodatki - spinki lub opaski.

Na koncertach czy spotkaniach z fanami często prezentuje się w tapirowanych włosach lub we fryzurze przypominającej dredy. Lula woli Tolę w grzeczniejszej wersji!

Tola Szlagwoska fot. Tola Szlagowska Blog 27/ East News

Jeśli Twoje włosy są naturalnie proste, masz to szczęście, że wystarczy już tylko opaska czy kolorowa spinka - kokardka by mieć fryzurę jak Tola.

Kręcone czy falujące się włosy to już wyzwanie, któremu prostownica nie zawsze może sprostać. Wystarczy deszcz czy wilgoć w powietrzu by misternie prostowane włosy skręciły się z powrotem w sprężynki. Dlatego najlepiej jest zaopatrzyć się w szampon i odżywkę, które ujarzmią niesforne loki (np. linia Straight & Easy firmy Nivea). Jeśli prostujesz sobie włosy prostownicą warto zaopatrzyć się w kosmetyki (np. odżywki bez spłukiwania), które sprawią, że włosy będą proste przez długi czas, a jednocześnie ochronią je przed nadmiernym wysuszaniem.

Prostowanie należy zacząć od nasady włosa, przeciągając prostownicę jednolitym tempem. Dla lepszego efektu warto kilka razy wyprostować kosmyk. Należy również pamiętać, że długie trzymanie gorącej prostownicy w jednym miejscu niszczy włosy!

Na koniec wystarczy już tylko opaska lub spinka w kształcie kokardki i fryzura gotowa!

Accessorize/Caroline/Skull Girl/Dark Side Clothing

Diadem - Accessorize, 10 funtów czyli ok. 43 zł
Czarna kokardka - Caroline/Skull Girl/ www.wylegarnia.com - 17 zł
Różowe kokardki - Dark Side Clothing - 8,99 funtów czyli ok. 38 zł
Gwiazdki - Accessorize, 5 funtów czyli ok. 21 zł
Kokardki z cyrkoniami - Accessorize, 5 funtów czyli ok. 21 zł

 

Agata Wypych

Więcej o: