Luksusowy Dzień Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka Lula specjalnie dla Was przygotowała artykuł poświęcony gwiazdorskim dzieciom. Zobaczcie, jak są rozpieszczane i kochane!

Emme i Max
Jennifer Lopez skan Viva!(wyd. polskie z 14 kwietnia 2008 r.)

Jennifer Lopez od wielu lat starała się o dziecko. W końcu urodziła i to bliźniaki.

Miałam chyba jedną z najpiękniejszych ciąż w historii. I jednego z najlepszych mężów na świecie. Marc pomagał mi emocjonalnie w każdym momencie, choć mam nadzieję, że mimo burzy hormonów, zachowywałam się całkiem dobrze."- mówiła o swojej ciąży dla magazynu Viva.

Wnioskować można wielkie szczęście, które objawia się choćby zaangażowaniem w dekorowanie pokoju bliźniaków. Znajduje się on blisko sypialni małżonków, żeby łatwiej można było dostać się do płaczących maluchów. Poza tym, Jennifer wynajęła do zaprojektowania pokoju kolorystę i psychologa. Wyżej widać przepiękne i drogie kocyki i ubranka dla niemowląt. Jakby tego było mało - maluchy mają swojego dziecięcego masażystę! Niżej stylowy pokój Emme i Maxa:

Jennifer Lopez skan Viva!(wyd. polskie z 14 kwietnia 2008 r.)

Niemowlę nie potrafi samo chodzić - wiedzą o tym doskonale Eva Longoria i osobisty fryzjer Jennifer - Ken Paves. Oboje postanowili wyprzedzić świeżo upieczonych rodziców i sprezentowali im dwa niesamowite, stylowe angielskie wózki. Marc Anthony śmieje się, że taki jeden jest wart więcej niż jego samochód...

Jennifer Lopez skan Viva!(wyd. polskie z 14 kwietnia 2008 r.)

 

Harlow
Nicole Richie, Harlow fot.skan People

Ciąża Nicole Richie wzbudziła wiele kontrowersji. Zastanawiano się nawet, czy słynna anorektyczka w ogóle ją donosi. Udało się - mają z Joelem zdrową i śliczną Harlow. Para podobno nie zatrudnia niań. Dzieckiem opiekują się babcie. Lionel Richie wprost szaleje za małą, a cała rodzina zapewne z nim. Była imprezowiczka podobno cały czas jest przy dziecku, a w wolnych chwilach pracuje nad swoimi perfumami, linią odzieży oraz biżuterii. Widać mała ślicznotka dobrze wpłynęła na swoją mamę. Poniżej ulubione rzeczy małej Harlow:

Nicole Richie, Harlow fot.skan People

Waga Nicole Richie była zawsze ciekawym zjawiskiem. Specjalnie dla Was zdjęcia Nicole przed ciążą, w ósmym miesiącu ciąży i miesiąc po porodzie:

Nicole Richie, Harlow fot.skan People

 

Brooklyn, Romeo i Cruz
Victoria Beckham fot. fot. London Entertainment / Splash/Eastnews

Trzej synowie Victorii Beckham mają piekielnie wygodne życie. Żyją w ogromnym domu, z wielkim ogrodem, mają wszystkie najnowsze gry, zabawki, a na dodatek bardzo słynnego piłkarza za ojca. Jakby tego było mało, te maluchy mają pełne szafy potwornie drogich ubrań, z których zaraz wyrosną. Jak choćby powyższe bezrękawniki od Armaniego. Ciekawe, czy doceniają gest mamy, czy też im to zupełnie obojętne...

Lourdes
Lourdes fot. Flynet Pictures_CG_Forum

Niedawno portale plotkarskie obiegły te zdjęcia. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się co robią dzieci Madonny , teraz masz odpowiedź. Lourdes, mimo że mama nie pozwala jej się malować, ani zbytnio stroić, nie ma wcale źle. Sesja pochodzi z salonu kosmetycznego, w którym dziewczyna spędziła wiele godzin. Warto wspomnieć, że jej brat był w tym czasie na szalonych zakupach w centrum handlowym.

Max Liron
Christina Aguilera fot. skan OK!(wys. niemieckie z 21 lutego 2008 r.)

Christina Aguilera rodziła swoje pierwsze dziecko w czasie zbliżonym do Nicole Richie. Na świat przyszedł syn - Max. Jeśli zastanawiacie się jakie wygodny będzie miał ten mały człowiek, wystarczy spojrzeć na zdjęcia - cudownie urządzone pomieszczenia. Wspaniały pokój z obrazkami namalowanymi na ścianach, z wielkim i zabawnym księżycem i ciekawym, okrągłym łóżeczkiem. Jak tylko podrośnie, będzie mógł bawić się z pięknym ogrodzie z mnóstwem drzew, stawów i wodospadów. Miła perspektywa, prawda?

Christina Aguilera fot. skan OK!(wys. niemieckie z 21 lutego 2008 r.)


Anna Szulc

 

Skany pochodzą z magazynów: OK! (wyd. rosyjskie z 3 kwietnia 2008 r, wyd. niemieckie z 21 lutego 2008 r.), Viva! (wyd. polskie z 14 kwietnia 2008r.), People.