Metamorfozy Kasi Cichopek

Zobacz, jak polska gwiazdka zmieniła się od czasów nikomu nieznanej studentki psychologii!

Kasia Cichopek zawojowała Polskę. Jest miłą, dobrze wychowaną młodą kobietą, która utrzymuje się na topie dzięki budzeniu w widzach sympatii, a nie dzięki skandalom.

Jej kariera zaczęła się od roli w "M jak Miłość". Wiele razy krytykowano jej grę aktorską, jak i sam serial - nie ma co ukrywać, słusznie. Jednak pozytywna aura, która biła od tej średnio wówczas urodziwej dziewczyny z nieładem na głowie, doprowadziła ją do popularnego programu.

W "Tańcu z gwiazdami" aktorka poznała swoją wielką miłość - Marcina Hakiela. Są razem do dziś i podobno planują ślub. Udział w tym programie był momentem przełomowym. Kasia zdobyła ogromną popularność, która przyniosła jej same profity.

Obecnie, mimo braku wykształcenia w tym kierunku, Kasia podbija media. Prowadzi program "Jak oni śpiewają". Do tego tak zwane "chałtury", bycie "maskotką" szkoły tańca, kasety i płyty z umiejętnościami nabytymi dzięki Marcinowi oraz reklamy bielizny. Trzeba przyznać, że w tym ostatnim Kasia poradziła sobie perfekcyjnie.

Wnioskując - ulubienica połowy Polski świetnie wykorzystuje swoje pięć minut. Obecnie jest piękną dziewczyną (dzięki pomocy stylistek!) z grubym portfelem i wspaniałym mężczyzną u boku.

Katarzyna Cichopek (fot. KK/Forum, Robert Zalewski/Eastnews, KK/Forum)


Anna Szulc

Zobacz także:

Makijaż w stylu Kasi Cichopek

Lindsay Lohan: od słodkiej dziewczynki do...

Metamorfozy Frytki!


Więcej o: