Tenisowy styl Sereny Williams

Lula prezentuje, jak jedna z największych tenisowych sław ubiera się na korcie!

Tenis to sport, w którym mecz może trwać godzinami, ważne jest więc wygodne obuwie i lekkie, niekrępujące ruchów ubranie.

Serena na zawody wybiera najczęściej krótkie, zwiewne, sportowe sukienki, które podkreślają muskulaturę ciała sportsmenki. Czasem zamienia je na krótkie spódniczki i opinające ciało bluzki. Umiejętnie kontrastuje jasne kolory ze swoją ciemną karnacją. Do takiego zestawu dobiera kolorystycznie pasującą opaskę frotte na nadgarstek, aby otrzeć spocone czoło i wygodne buty marki Nike.

Warto zwrócić uwagę na dodatki, z których tenisistka nie rezygnuje nawet na korcie! Najczęściej można ją zobaczyć w opasce na włosy, która zapobiega wpadaniu niesfornych kosmyków do oczu lub w daszku przeciwsłonecznym, który pozwala jej grać w palącym słońcu! Lula zastanawia się czy duże kolczyki koła, które Serena ma w uszach nawet w trakcie meczy, nie przeszkadzają jej podczas gry. Co o tym myślicie?


Zauważyliście, że Urszula Radwańska, która ostatnio przegrała mecz z Sereną zainspirowała się stylem gwiazdy? Na ich wspólny mecz, młoda tenisistka wybrała spódniczkę i bluzkę w białym kolorze, a do tego przeciwsłoneczny daszek i białe buty marki Nike. Kiedy Ula włoży w uszy złote kolczyki ze swoim imieniem?

Agata Wypych


Więcej o: