Gdzie te majtki?

Gdy ich kariera chyli się ku upadkowi, a media powoli o nich zapominają, gwiazdki mają "wyjście awaryjne", by świat znów sobie o nich przypomniał - publicznie pojawiają się bez majtek! Lula przedstawia raport o gwiazdach, które nie noszą bielizny (lub są o to podejrzewane)!

Britney Spears

Britney Spears, Fame Pictures/ Eastnews

Nie da się ukryć, że Księżniczka Popu po rozstaniu z Kevinem Federlinem przeżyła załamanie i zaczęła staczać się na samo dno. Problemy z używkami, odebranie praw rodzicielskich, wiele modowych wpadek, a także częsty brak bielizny nie uszły uwadze mediom.
Na szczęście piosenkarka wraca już do formy - wróciła do studia by nagrać kolejny krążek, zaczęła dbać o siebie i... nosi majtki! Oby tak dalej!


Paris Hilton

Paris Hilton/Flynet Pictures/GG/Forum

Jej "kariera" zaczęła się od filmu "Wishman", jednak światowy rozgłos zyskała po nagraniu ze swoim ówczesnym chłopakiem, Rickiem Salomonem, filmu pornograficznego "One night in Paris".

Dziedziczka znana jest ze swojego imprezowego stylu życia, niezbyt wysokiego poziomu IQ i sukienek, które często odkrywają bieliznę gwiazdki (lub jej brak!).

Luli podoba się metamorfoza, którą przeszła dziedziczka fortuny Hiltonów u boku Benji'ego Maddena. Choć jej stroje czasami są odrobinę zbyt wyzywające, gwiazdka nie zapomina już o noszeniu bielizny. Może, w oczach mediów, chce stać się idealną kandydatką na mamę?


Christina Aguilera

Christina Aguilera/Splashnews/Eastnews

Piosenkarka początkowo ukrywała swoją ciążę, ale dociekliwe media sprawiły, że w końcu się do niej przyznała publicznie. Nie da się ukryć, że te dziewięć miesięcy oczekiwania na syna przysłużyły się nie tylko jej figurze, ale i urodzie. Gwiazda wypiękniała, co pokazała m. in. w sesji dla "Marie Claire". Niestety nie udało jej się uniknąć bardzo poważnej modowej wpadki - braku bielizny.

Christina od początku swojej kariery jest uważana za jedną z najgorzej ubranych celebrytek, jednak nawet wyzywający wizerunek ma swoje granice! Na szczęście był to jednorazowy wybryk piosenkarki, teraz zajętej nową rolą w swoim życiu - spełnia się jako mama.


Doda


Doda, fot. MW/Digital/Eastnews

Doda - wokalistka, której nikomu przedstawiać nie trzeba. Za jej szokujące zachowania czy wypowiedzi można ją kochać albo nienawidzić, ale nie można zaprzeczyć - gwiazda wie, co zrobić żeby o niej nie zapomniano!

Jej kreacja na tegorocznej gali rozdania Telekamer wzbudziła kontrowersje ze względu na zdjęcie, które ukazało się w jednym z tabloidów, sugerujące, że Doda była bez majtek. Królowa bieliznę (podobno) na sobie miała, zaś brukowiec został podany do sądu. Czyli wszystko skończyło się szczęśliwie! :)


Justyna Steczkowska


Justyna Steczkowska/kapif

Piosenkarka lata swojej największej popularności ma już dawno za sobą. A co za tym idzie - teraz stara się zrobić wszystko by o niej nie zapomniano - "Taniec z gwiazdami", przyjaźń ze stylistą, Tomaszem Jacykowem i brak bielizny pod bardzo krótkimi sukienkami to tylko przykłady przypominania o sobie.

Justyna na łamach brukowca broniła się przed oskarżeniami o nienoszenie bielizny, jednak Luli to nie przekonuje! To, że na oczach paparazzi kupuje się koronkowe stringi, nie oznacza, że się je nosi!


Vivienne Westwood

Vivienne Westwood, fot. Fotolink


Na deser prawdziwa prowokatorka, nie tylko w modzie, ale i w zachowaniu - brytyjska projektantka mody, Vivienne Westwood. Była prekursorką stylu punk - to właśnie w jej butiku swoje sceniczne kreacje kupowali członkowie zespołu Sex Pistols. Na potrzeby filmu "Seks w Wielkim Mieście" zaprojektowała suknię ślubną dla Carrie Bradshaw.

Projektantka bez majtek (za to w rajstopach) pojawiła się w 1992 roku u królowej Elżbiety, gdy przyjmowała tytuł szlachecki. Vivienne nigdy nie przejmowała się krytyką, podąża własnymi drogami, dzięki czemu jej ubrania wyróżniają się na tle innych - często są to kolekcje zaangażowane społecznie lub politycznie. Lula ma nadzieję, że w przyszłości projektantka otworzy swój butik także w Polsce!

Na zakończenie Lula prezentuje śliczne majteczki, które warto nosić!
bielizna
Brązowe: Mango, 19 zł
Niebiesko-różowe: Trend Station, 13,90 zł
Kolorowe koty: Trend Station, 13,90 zł
Biało-czarne: H&M, ok. 19 zł
Niebieskie: H&M, ok. 8 zł
Biało-czerwone: Trend Station, 13,90 zł


Agata Wypych

 

Zobacz także:

Uczta dla zmysłów, czyli bielizna marki Passionata!

Subtelna bielizna na lato!

Pamela Andersona pokazała zbyt wiele?

Agent Prowokator w akcji!