Metamorfozy Geri Halliwell

Geri Halliwell zaistniała w brytyjskim girlsbandzie Spice Girls. Jej wygląd od tamtego czasu uległ sporej zmianie...na lepsze.

Początki były dla Ginger Spice ciężkie, bowiem musiała sprostać nazwie zespołu i być "ostrą laską". Potraktowała to jednak zbyt dosłownie, czego efektem była fryzura w kolorze marchewkowym i lateksowe stroje.

Wraz z rozpadem zespołu przyszedł czas na przywrócenie dobrego imienia. Geri mocno popracowała nad ciałem, zmieniła garderobę z cyrkowej na kobiecą i przefarbowała włosy na blond. Całość wizerunku połączona z udanymi utworami dopiero wówczas dała jej prawdziwą "girl power".

Po jakimś czasie piosenkarka postanowiła odpocząć od ciągłej presji na łonie rodziny. Sielanka nie potrwała długo, bo pojawiła się kusząca propozycja dla uszczuplającego się z czasem portfela. Pełnoetatowa mama ponownie rzuciła się w wir pracy i za kilka mniej lub bardziej udanych koncertów z reaktywowanym Spice Girls zgarnęła podobno 10 milionów dolarów!

Geri Halliwell (fot. Eastnews/Rex/AP )

Dla fanów Geri - "It`s raining man" z uwiecznionym szczytem jej formy fizycznej:...a na Deser - teledysk do wcześniejszej wersji piosenki:


Anna Szulc

 

Zobacz także:

Zobacz, jak zmieniła się Britney Spears!

Mała czarna i lata 20. na szaloną imprezę!

Apetyczny pierniczek dla odważnych

Więcej o: