Mali trendsetterzy

Mają po kilka lat, ale noszą kreacje od największych projektantów, biżuterię wartą kilkaset dolarów i dodatki, o których zwykli ludzie mogą tylko marzyć. Kim są mali trendsetterzy?

Mają sławnych rodziców i to wystarczy, by znał je cały świat. Suri Cruise, Shiloh Jolie- Pitt, Violet Affleck czy Kingston Rossdale to najbardziej znane dzieci Hollywood. Ich zdjęcia pojawiają się regularnie na okładkach kolorowych magazynów i portalach internetowych. Stylowi Suri poświęcony jest blog, na którym znaleźć można wszystkie kreacje małej celebrytki (www.suricruisefashion.blogspot.com).

Flynet Pictures/Forum

Dlatego tak ważne jest to, co noszą małe gwiazdki - w końcu to najlepsza reklama dla producentów odzieży. W ogłoszonym jakiś czas temu plebiscycie, Amerykanie zdecydowali, że najlepiej ubraną małą dziewczynką Hollywood, jest córka Toma Cruise'a i Katie Holmes - Suri. Dwulatka ubiera się tylko u najlepszych. Jej małe ubranka i buciki pochodzą z kolekcji Armaniego ( pierwsza kreacja kosztowała 800 dolarów) czy Burberry, a dodatki od Christiana Louboutina.

Na co dzień mama ubiera córeczkę w stroje z dziecięcej linii GAP. W zeszłym roku firma ta chciała, aby Suri została twarzą dziecięcej linii ubrań. Gdyby rodzice wyrazili zgodę, mała dziewczynka zarobiłaby aż milion dolarów! Ostatnio Magazyn US Weekly wybrał dziewczynkę na "cover girl" swojego październikowego wydania. Nic dziwnego, że Suri wygrywa we wszelkich plebiscytach, w ciągu dwóch lat jej życia, rodzice wydali na jej ubrania ponad 400 tysięcy dolarów.

Tom Cruise z Katie Holmes i Suri Cruise/Dean Chapple/Splash News/Eastnews

Pośród małych chłopców prym wiodą Kingston Rossdale ( syn Gwen Stefani i Gavina Rossdale'a) oraz Maddox Jolie- Pitt, znany głównie ze swoich ekstrawaganckich fryzur ( ostatnio był to błękitny irokez).

Sławne dzieci są chodzącymi reklamami firm odzieżowych. Suri bardzo często nosi sukienki i buciki francuskiego domu mody Bonpoint, Juicy Couture i Janie & Jack. Ceny tych ubrań są bardziej przystępne, więc rodzice na całym świecie szturmują sklepy w poszukiwaniu takich samych strojów, aby ich dziecko było równie modne. Aksamitna sukienka Bonpoint była hitem sprzedaży, gdy Suri pojawiła się w niej na okładce jednego z pism.

Angelina Jolie East News

Mali trendsetterzy kreują styl dziecięcej mody na całym świecie, a ich sławni rodzice nie szczędzą pieniędzy, by ich pociechy zawsze miały modny look.

Vintage Girl

 

Zobacz także:

Pisz na Luli i promuj swój talent!

Najfajniejsze ciuszki dla dzieciaków!

 

Dzieci lubią patrzeć jak się rodzą ich pluszowi przyjaciele. Czytaj w serwisie Znam.to