Metamorfozy Moniki Brodki

Jak wielka kariera zmieniła dziewczynę z górskiej miejscowości!
Monika Brodka słynie z silnej, góralskiej osobowości, dobrego smaku, pięknej muzyki i częstych zmian wizerunku - Lula postanowiła przyjrzeć się im bliżej...

Za czasów Idola była jedną z wielu dziewczyn - nie wyróżniała się niczym poza bujnymi lokami, ciekawą barwą głosu i - jeszcze wówczas nieudolnym - naśladownictwem hiphopowych trendów. Wraz z karierą jej styl się wyklarował - można by ją porównać do Erykah Badu - nosiła syntetyczne afro, bujne, drobne loczki i ubrania, których nie powstydziłaby się raperka rodem z Bronxu.

Następny kierunek obrany przez gwiazdę był tylko lekkim odchyleniem. Wizerunek zmienił się na bardziej kobiecy. Z pewnością był inspirowany gwiazdami r&b i soul, z którymi można by Brodkę utożsamić.

Później nastała era dojrzewania. Monika stała się cichą kobietą o ukształtowanych poglądach na życie. Zaprzestała pogoni za karierą, jej życie zawodowe zwolniło tempo, a dawna miłość została wymieniona na kogoś bardziej ustabilizowanego. Nastąpił zwrot ku modnej klasyce - najpierw długie falowane włosy, później proste z grzywką, a obecnie króciutkie, ciemne. Wszystko to połączone ultramodnymi ubraniami dodatkami, z których Luli najbardziej podoba się klasyczna, pikowana torebeczka od Chanel.

Monika Brodka fot.forum

Styl Moniki Brodki jest doceniany przez stylistów, co owocuje pięknymi sesjami w wielu czasopismach:

Twój Styl - skan własny

Anna Szulc