Prowokujące piratki

Jack Sparrow na pewno zachwyciłby się najnowszą kolekcją bielizny Agent Provocateur. Linia Pirate Queen to propozycja dla silnych i pewnych siebie kobiet, które lubią dominować i prowokować.

Twarzą nowej kampanii została 39-letnia duńska supermodelka Helena Christensen. Towarzyszy jej, znana z poprzedniej kolekcji ("The Witch") brazylijska modelka, Alice Dellal.

agentprovocateur.com

Obie panie biorą udział w śmiałym spocie reklamowym, wyreżyserowanym przez Tima Brata. Jak na piracką kolekcje przystało, jest statek, są szable, beczki z rumem, nie brakuje też wilków morskich, z którymi modelki dają sobie radę, związując ich linami.

Bielizna z linii Pirate Queen to z jednej strony stonowane kolory: przeważają czerń i brąz, z drugiej śmiałe kroje i odważne pomysły, jak chociażby skórzane figi na szelkach.

agentprovocateur.com

Romantyczne kobiety też znajdą coś dla siebie. Czerwony komplet z przezroczystej tkaniny lub zestaw w białe kropeczki, ozdobiony brzoskwiniowymi kokardkami to propozycje idealne dla nich.

Niestety, ceny nowej bielizny nie należą do najniższych ( stanik kosztuje około 160 dolarów), ale chętnych na pewno nie będzie brakować.

Vintage Girl

Zobacz WIDEO, reklamujące kolekcję!

Reklama bielizny Agent Provocateur | wideo

 

Zobacz także:

Heidi Klum w samej bieliźnie! GALERIA!

Masz ochotę na seksowną bieliznę?

Odżywcza maseczka z wyciągiem z cynamonu. Czy warta swojej ceny? Czytaj w Znam.to

 


Więcej o: