Czy umalowałabyś tak oczy?

Najbardziej znane kobiety showbiznesu wiedzą, jak przyciągnąć spojrzenia swoim wzrokiem. Czy wy też zdecydowałybyście się jednak na tak ostre kolory na powiekach?

Gwiazdy postawiły, zgodnie z tegorocznymi trendami, na mocno podkreślone oczy. Zarówno Jennifer Lopez, jak i Joanna Horodyńska, lansują mocne, nasycone odcienie fioletu.

Także siostra Beyonce, Solange, nie rezygnuje z wyrazistego, prowokującego makijażu oczu. Artystka zdecydowała się na soczystą żółć, ale na powiekach mogą pojawić się również błękity, turkusy, róże i pomarańcze.

Solange/Oficjalna Strona Artystki

Pamiętaj, że przy tak odważnym makijażu oczu, usta powinny pozostać na drugim planie. Podkreśl je lekko błyszczykiem lub szminką w naturalnym kolorze beżu lub różu. Nie zapominaj, że w obecnym sezonie wizażyści proponują właśnie "nagie usta". Takie naturalne kolory pomadek uwielbia na przykład Charlize Theron.

Stosowanie cieni w żywych nasyconych barwach wymaga nie tylko odwagi, ale odrobinę wprawy. Poeksperymentuj w domu, aby potem zachwycić wszystkim magnetyzującym efektem! Na pewno nikt nie przejdzie obok ciebie obojętnie! By przedłużyć trwałość kosmetyku nałóż na powiekę specjalną bazę pod cienie i odrobinę korektora.

 

Zobacz także:

Fiolet, róż i złoto - najnowsze makijaże od Maybelline

Jak nakładać podkład, żeby wyglądać naturalnie i pięknie!

Rozświetlające cienie Smashboxa - gadżet dla makijażowych artystek. Czytaj w Znam.to

Więcej o: