Baśniowy świat w nowej sesji Vogue

Brytyjski Vogue wyczarował przepiękną sesje zainspirowaną bajkowym światem stworzonym przez pisarza Roalda Dahla. "Charlie i fabryka czekolady" czy "Fantastyczny pan Lis" to tylko niektóre tytuły, które posłużyły za surrealistyczne tło dla fotografa Tima Walkera.

Nie każdy kojarzy nazwisko Roalda Dahla, ale każdy widział lub choćby słyszał o niesamowitym filmie Tima Burtona "Charlie i fabryka czekolady". Dlatego na zdjęciach nie mogło zabraknąć ekscentrycznego reżysera i jego muzy oraz żony, Heleny Bohnan - Carter. Na zdjęciach znalazł się także brytyjski aktor Jamie Bell ( "Billy Elliot"). Kobieta lisiczka, kobieta łabędź, kobieta z aligatorem zaludniły strony najnowszego numeru magazynu Vogue. Zrobiło się surrealistycznie i bardzo bajkowo.

Vogue -edycja brytysjka, grudzień 2008, skany

Modelki wystylizowane na postacie z bajek pisarza pozują w strojach od najlepszych projektantów. Słodka balerina nosi przepiękną sukienkę z najnowszej kolekcji Luella, Helena Bonham - Carter przywdziała sukienkę Alexandra McQueena, kobieta w czerwieni założyła skórzane buciki Jimmego Choo. Na innych zdjęciach widać wysadzaną diamentami kreację Svarovsky'ego, a Tim Burton wdział garnitur od Dolce&Gabbana.

W oczekiwaniu na najnowsze dzieło reżysera ("Alicja w krainie czarów") polecamy bajkową sesję Tima Walkera.

Vogue -edycja brytysjka, grudzień 2008, skany

Vintage Girl

 

Zobacz także:

Pisz na Luli i promuj swój talent!

 

Podkład Affinity Maybeline - wady i zalety. Czytaj w Znam.to

Więcej o: