Zaprojektuj modny look!

KONKURS na stylizację!

Kilka dni temu Lula opublikowała ubierankę dla fashionistki. Ta modna ubieranka ma być miłym sposobem na rozładowanie napięcia i poprawę nastroju.

Dzisiaj ogłaszamy konkurs, który nada tym ubierankom dodatkowego znaczenia! Ogłaszamy konkurs, który pomoże połączyć przyjemne z pożytecznym. Ogłaszamy konkurs na projekt dla fashionistki. Projekt ma być propozycją ciekawej stylizacji, modnej, ale uwaga - to musi być projekt, który, z czystym sumieniem, ubrałabyś na ważne wyjście. A więc to konkurs, którym jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia.

Nagrody:

Do wygrania 3 świetne książki "Trinny i Susannah - księga kobiecych sylwetek" autorstwa dwóch kobiet, których z pewnością nikomu nie trzeba przedstawiać. A więc jest o co walczyć.

Zasady są proste:

- uruchom ubierankę i stwórz projekt
- następnie zrób z gotowego projektu zrzut z ekranu
- korzystając, na przykład, z darmowego programu Irfanview, lub innego dowolnego, należy obrobić zrzut projektu i zapisać w rozszerzeniu pliku jpg

Pracę należy opatrzyć krótkim komentarzem i przysłać na adres: e-konkursy@gazeta.pl

Wszystkie prace - anonimowo - będą wrzucane na bieżąco do specjalnego folderu, który Lula utworzy w swoim profilu na pokato pt. Projekt Fashionistek Tam będziecie mogły oglądać zgłaszane prace. Ponieważ prace nie będą podpisane nickiem autorki, nikt nie będzie wiedział, kto zgłosił się do konkursu.

Konkurs trwa do 28 listopada br., a więc macie tylko tydzień na wymyślenie ciekawej stylizacji.

Wyniki ogłosimy 1 grudnia 2008.

Żeby było sprawiedliwie, do konkursu można zgłosić maksymalnie 3 projekty.

Jury wybierze trzy najlepsze prace, które zostaną nagrodzone i opublikowane w serwisie Lula.pl

 

Powodzenia!