Peruki w natarciu

Pozwalają na natychmiastową zmianę wizerunku bez wizyty u fryzjera czy wizażystki, dlatego gwiazdy mają ich po kilka w swoich garderobach. Może warto wypróbować sztuczne włosy podczas nadchodzącego sylwestra?

Jesscia Simpson zdecydowała się na rudą perukę jako uzupełnienie swojego pomarańczowego stroju podczas gali rozdania nagród Alma w 2006 r.

Na zdjęciu widać, że z przodu wystaje kosmyk naturalnych włosów Jessiki, które zostały specjalnie przypudrowane, aby nie odróżniały się od koloru peruki. W ten sposób gwiazda promowała własną linię peruk i akcesoriów do włosów, stworzoną wspólnie z fryzjerem gwiazd Kenem Pavesem.

www.sweetkisses.net

Jednak nie wszystkie gwiazdy umieją wykorzystać perukę jako stylowe uzupełnienie wizerunku. Dowiodła tego Edyta Górniak, która w różowej peruce podczas programu "Jak Oni Śpiewają" wyglądała jak starsza wersja Lolity...

Długi epizod związany z perukami miała w swojej karierze Britney Spears . Na scenie można było zobaczyć ją w całej gamie sztucznych włosów. Także w najnowszym klipie "Womanizer" Britney nie powstrzymała się i założyła seksowną ciemną perukę.

 

Do roli Etty James w filmie "Cadillac Records" Beyonce musiała nie tylko założyć blondperukę, ale i przytyć kilka kilogramów.

Linię opasek z doczepionymi włosami wprowadziła Paris Hilton. Gwiazdka w swojej linii "The Bandit" oferowała treski w trzech długościach i ośmiu odcieniach.

Fot. Eastnews

Peruk nie trzeba jednak kupować u samej dziedziczki. Oferuje je wiele polskich sklepów. Zobaczcie, co Lula tam znalazła:

www.sagatia.pl

www.sagatia.pl


A co powiecie na bardziej odjazdowe peruki?

www.sagatia.plwww.sagatia.pl

Ceny peruk wahają się od 80 do 100 zł w zależności od długości. Zdjęcia pochodzą ze sklepu sagatia.pl.

Czy odważyłybyście się założyć którąś z nich?

 

Czytaj w Znam.to: Gliss Kur, Szampon regenerujący Oil Nutritive - produkt 2 w 1, który działa