Victoria podróżuje w stylu glamour!

Pani Beckham jest stylowa w każdej sytuacji. Nigdy nie pozwala sobie na modowe niechlujstwo.
Victoria podróżuje Pani Beckham jest stylowa w każdej sytuacji. Nawet w podróży! Victoria Beckham jest stylowa w każdej sytuacji. Nigdy nie pozwala sobie na modowe niechlujstwo. Nawet w podróży. Victoria Beckham nigdy nie pozwala sobie na modowe niechlujstwo. Płaszczyk od Stelli MacCartney za jedyne 1570 euro (dla znanej z zamiłowania do wszystkiego, co najdroższe Victorii, ta cena nie wydaje się wysoka) i botki od Christiana Louboutina (890 dolarów) to elementy stroju w stylu Glamour, w jakim podróżuje pani Beckham. Ciekawy kapelusz i torebka od Valentino we wzór na kształt łusek dodają całemu strojowi świeżości i oryginalności. To się nazywa glamour! Tylko czemu to tyle kosztuje?

Płaszczyk od Stelli MacCartney za jedyne 1570 euro (dla znanej z zamiłowania do wszystkiego, co najdroższe Victorii, ta cena nie wydaje się wysoka) i botki od Christiana Louboutina (890 dolarów) to elementy stroju w stylu Glamour.

Ciekawy kapelusz i torebka od Valentino we wzór na kształt łusek dodają całemu strojowi świeżości i oryginalności. To się nazywa glamour! Tylko czemu to tyle kosztuje...

Victoria Beckham fot.FORUM

Victoria Beckham fot.FORUM

Victoria Beckham fot.FORUM

Victoria Beckham fot. FORUM

Płaszczyk, Stella MacCartney, Net-a-porter.com;
Botki, Christian Louboutin, Bergdorfgoodman.com.

 

Zobacz także:

Ubierz się w stylu Victorii!

Czerwony płaszczyk na święta!

Czytaj w Znam.to: Promienna cera w mgnieniu oka