Doda i Lula ratują róż

Lula kontynuuje swoje starania o uwolnienie różu od krzywdzących stereotypów i nadal walczy o szerokie otwarcie szaf w poszukiwaniu ubrań w tym kolorze. Pomaga jej w tym Doda!

Gdzie jak gdzie, ale na scenie róż, nawet ten, w wydawałoby się, tandetnym odcieniu, sprawdza się znakomicie. Doda dobrze o tym wiedziała, wybierając różowy kombinezon na koncert z okazji tegorocznego sylwestra.

Gwiazda kocha róż od dzieciństwa. Jest całkowicie przekonana, że róż to najbardziej pozytywny kolor. Kiedy go zakłada, dzień przestaje być szary, a życie wydaje się piękniejsze. Doda twierdzi nawet, że róż ma cudowne właściwości - potrafi leczyć złamane serca.

Lula nie chciałaby się posuwać aż tak daleko w analizie wpływu różu na życie, ale w Dodzie znalazła gorącą zwolenniczkę w walce o ocalenie dobrego imienia tego koloru (akcja Ratujmy róż!) - niesłusznie zepchniętego na margines mody, zapomnianego i uważanego za kiczowaty.

KĄTNY KAROL/KAPIF.PL/kkatny

Doda uważa, że róż urozmaica życie, nadaje mu zdrowego kolorytu i radości. Dlatego wiele ze swoich strojów, jeśli nie są w pełni różowe, urozmaica różowymi dodatkami.

Fot. East News

Podobno królowa jest tylko jedna. Ale różowych dresów Doda ma w swojej szafie na pewno więcej niż jeden.

Fot. East News

Dziś w programie TVP2 "Pytanie na śniadanie" Doda i redaktorka Luli Barbara Łubko przekonywały, że róż może być modny, subtelny i oryginalny.

Jedno jest pewne. Nikt, tak jak Doda nie potrafi nosić różu i bawić się nim. Doda w różu jest po prostu sobą.

Zobacz odcinek programu "Pytanie na śniadanie" z udziałem Dody i redaktorki Luli:

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/mbMSoNGrTU4&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/mbMSoNGrTU4&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>

<object width="425" height="344"><param name="movie" value="https://www.youtube.com/v/YCn2-5Cc-Ic&hl=en&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="https://www.youtube.com/v/YCn2-5Cc-Ic&hl=en&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object> 

 

Czytaj także w Znam.to: Niesamowity różowy błysk na ustach