Zapytaj stylistkę: ubrania w paski

Czy gwiazdy noszą ubrania w paski? Czy są jeszcze modne, a może kojarzą się Wam wyłącznie z marynarskim strojem?

Wiele pytań... a odpowiedzi wcale nie są proste. Przede wszystkim ubrania w paski są raczej sportową propozycją na co dzień. Gwiazdy wybierają ten deseń gdy są na wakacjach lub gdy idą na zakupy. Paski poziome dodają nam wiele uroku i świeżości. Można się nimi doskonale bawić łącząc je z innymi kolorami. Natalia Kukulska wygląda niezwykle zabawnie w tym połączeniu granatowych pasków z czerwonymi detalami. Trochę jednak przypomina marynarza...

Natalia Kukulska fot. East News
Bluzka, Sonia by Sonia Rykiel, 444 zł, www.net-a-porter.com;
Bluzka, Topshop, 81 zł, www.topshop.com;

Czy można wyglądać elegancko w bluzce w paski? Najwidoczniej tak. Ciekawe połączenie bluzki w paski z żakietem z białych łusek zastosowała Monika Brodka. Monika ubrała się tak podczas otwarcie sklepu Topshop w warszawskich Złotych Tarasach. Musimy przyznać, że to połączenie bardzo nam się spodobało. Klasyczne jeansy i bluzka z oryginalnym żakietem prezentują się nader dobrze.

Monika Brodka fot. East News
Bluzka, Dolce&Gabbana, 383 zł, www.net-a-porter.com;
Bluzka, River Island, 75 zł, www.riverisland.com;

Lula przeszukała wiele zdjęć gwiazd i oto, co znalazła. W paski ubrana była tylko Gwen Stefani podczas zabawy z synkiem i Jay-Z na wakacjach z Beyonce. Lula nie odnotowała żadnej gwiazdy, która odważyłaby się ubrać w paski na poważniejsza galę. Co to może oznaczać? Czyżby paski nie był już modne?

Beyonce & Jay-Z fot. East News/Gwen Stefani fot. East News

Paski są trendy ale tylko w wykonaniu sportowym. Trzeba być kreatywnym by wyglądały one elegancko. Na ogół kojarzą się nam z wygodnym, nudnym strojem. Zgadzacie się?

 

w paski
Bluzka, H&M, 39 zł, www.shop.hm.com;
Bluzka, Vievienne Westwood, 751 zł, www.net-a-porter.com;

A Wy nosicie ubrania w paski?

Kaw


Zobacz także:

Wiosenne trendy w szafach gwiazd - przygotuj się na nowy sezon!

 

Czytaj w Znam.to: Promienna cera w mgnieniu oka

Więcej o: