Lula ubiera Mary Kate Olsen

Jak zmienić niechlujny wygląd jednej z sióstr Olsen?

Mary Kate Olsen fot. Peter Kramer AP Photo/ Mary Kate Olsen fot. AP Photo Evan Agostini AG

Bliźniaczki Olsen mają odmienne style. Można powiedzieć, że Mary-Kate jest czarną owcą w tej rodzinie. Znana jest z niezadbanego wyglądu. Być może to tylko stylizacja, gdyż jest propagatorką stylu boho-chic, ale nie da się ukryć, że bardzo często wygląda po prostu źle. Postanowiliśmy zastanowić się jak ta drobną blondynka wyglądałaby w innych ubraniach, które podkreśliły by jej figurę i nadały skórze zdrowy wygląd.

Kolorowo...

Mary-Katy zapewne wyglądałaby niezwykle świeżo w tym zestawieniu. Słodka, radosna sukienka w połączeniu z zabójczo wysokimi szpilkami na pewno dodałyby jej wiele uroku. Zabawne okulary i wisiorek pokazałyby, że gwiazdka lubi i umie się bawić modą.

Lula ubiera
Sukienka, Top Shop, 117 zł, www.topshop.com;
Szpilki, Top Shop, 282 zł, www.topshop.com;
Okulary, Top Shop, 70 zł, www.topshop.com;
Naszyjnik, Top Shop, 84 zł, www.topshop.com;

Elegancko...

Drugi zestaw jest bardziej zwyczajny. Znając upodobania Mary-Kate nie proponujemy czarnej, czy szarej kreacji, gdyż chcemy zaproponować coś zupełnie odmiennego. Znów postawiłyśmy na kolor tym razem pomarańczowy, podkreślony białymi dodatkami.

Lula ubiera
Bluzka, Top Shop, 150 zł, www.topshop.com;
Spodnie, Top Shop, 188 zł, www.topshop.com;
Torba, Miu Miu, 117,5 zł, www.net-a-porter.com;
Szpilki, Top Shop, 210 zł, www.topshop.com;

Wyobrażacie sobie Mary-Kate w tych ubraniach? Jaką ją wolicie: w powyciąganych ubraniach z potarganymi włosami (ale rzucającą się w oczy) czy w naszych kobiecych propozycjach?

 

Kaw

 

Czytaj w Znam.to: Dax Cosmetics, Baza wygładzająca - gładź szpachlowa do twarzy?