Zapytaj stylistkę: figura jabłko

Lula przygląda się następnemu typowi sylwetki. Figura jabłko jest wyzwaniem dla stylistów ze względu na zaburzone proporcje ciała. Jak sobie z tym poradzić?

Ten typ sylwetki charakteryzują krągłe biodra, brak wcięcia w talii, duży brzuch i smukłe nogi.

Głównym zadaniem stylistów, którzy ubierają panie o takich kształtach jest "odnalezienie" talii. Można to zrobić na kilka sposobów. Polecamy paski przewiązywane na biodrach, które zaznaczą odpowiednie proporcje ciała. Wybieramy materiały, które podkreślają krągłość bioder i wcięcie w talii, unikamy workowatych strojów i sztywnych materiałów. Eksponujmy zgrabne nogi nosząc sukienki i spódnice lub obcisłe spodnie. Nie zapominajmy również o wysokich obcasach.

Figurę zbliżoną do typu jabłko posiada Katarzyna Figura. Lula proponuje zestaw podobny do tego, jaki ma na zdjęciu aktorka. Obcisła sukienka (w pięknym kolorze) z paskiem uwydatni talię. Dekolt w kształcie litery V pomoże wydobyć kobiece kształty.

Katarzyna Figura fot. East NewsSukienka, Top Shop, 45 GBP, www.topshop.com;
Buty, Top Shop, 90
GBP, www.topshop.com;
Pasek, Top Shop, 22
GBP, www.topshop.com;
Torebka, Top Shop, 45
GBP, www.topshop.com.

Talię możemy podkreślać również nosząc obcisłe spodnie i dopasowany żakiet. Luźna bluzka ukryje niedoskonałości figury. Jennifer Hudson doskonale wie, co na siebie włożyć, by wyglądać pięknie i kobieco. Styl ubierania aktorki polecamy wszystkim jabłkom.

Jennifer Hudson
Żakiet, Top Shop, 80 GBP, www.topshop.com;
Spodnie, Top Shop, 35
GBP, www.topshop.com;
Buty, Top Shop, 65
GBP, www.topshop.com;
Bransoletki, Top Shop, 15
GBP, www.topshop.com.

Kaw


Zobacz także:

A Ty, jesteś jabłkiem czy gruszką?

Klepsydra - jak podkreślić atuty tej figury?