Victoria Beckham Collection

Podczas New York Fashion Week Victoria zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję na sezon jesień/zima 2009!
Victoria Collection Pani Beckham znowu projektuje! Jesienna kolekcja Victorii Beckham jest dowodem na to, że jako projektantka Victoria rozwija się, zachowując spójny styl, nawiązujący do jej wizerunku! Podczas New York Fashion Week Victoria Beckham zaprezentowała swoją najnowszą kolekcję na sezon jesień/zima 2009! Nowa kolekcja jest bardziej kolorowa niż poprzednia. Jest też bardziej odważna i zróżnicowana. Oprócz znaku rozpoznawczego Victorii, czyli prostych sukienek o ołówkowym dole, w kolekcji na sezon jesień/zima 2009 znaleźć można oryginalne peleryny czy niezwykle ciekawą połyskującą sukienkę w złotym kolorze. Jesienna kolekcja Beckham jest dowodem na to, że jako projektantka Victoria rozwija się, zachowując jednocześnie spójny styl, nawiązujący do jej własnego wizerunku!

Pani Beckham znowu projektuje! Nowa kolekcja jest bardziej kolorowa niż poprzednia. Jest też bardziej odważna i zróżnicowana. Oprócz znaku rozpoznawczego Victorii, czyli prostych sukienek o ołówkowych dole, w kolekcji na sezon jesień/zima 2009 znaleźć można oryginalne peleryny czy niezwykle ciekawą połyskującą sukienkę w złotym kolorze.

Jesienna kolekcja Beckham jest dowodem na to, że jako projektantka Victoria rozwija się, zachowując jednocześnie spójny styl, nawiązujący do jej własnego wizerunku! Lula jest na tak!

style.com

style.com


Zobacz wideo reklamujące wiosenno-letnią kolekcję Victorii Beckham!

 
 
Zobacz także:
 
Projektantki z czerwonego dywanu, czyli jak gwiazdy lansują trendy


Czytaj w Znam.to: Zamiast solarium - czekoladowa delicja Bourjois