Torba Miu Miu

Lula już kilka razy pisała o wężowych dodatkach. W tym sezonie są one bardzo modne. Prawdziwą skórę gada można z powodzeniem zastąpić jej imitacją. W tym sezonie w sklepach sieciowych pojawi się bardzo dużo podobnych propozycji.
Torba Miu Miu To bardzo ekskluzywna propozycja. W tym sezonie wężowe dodatki są bardzo modne. Prawdziwą skórę gada można z powodzeniem zastąpić jej imitacją. Lula już kilka razy pisała o wężowych dodatkach. W tym sezonie są one bardzo modne. Prawdziwą skórę gada można z powodzeniem zastąpić jej imitacją. W tym sezonie w sklepach sieciowych pojawi się bardzo dużo podobnych propozycji. Torba Miu Miu ma kształt worka z dwoma dużymi kieszeniami z przodu. Można ją nosić w ręku lub na ramieniu. To bardzo ekskluzywna propozycja. Lula chce jednak poznać Wasze zdanie na temat tego trendu. Czy w tym sezonie w waszych szafach znajdzie się torebka z motywem skóry węża? Torba śliczne wygląda do białej tuniki i szarej motocyklowej kurteczki. Można ją kupić w internetowym sklepie Net-a-Porter. Kosztuje 2 500 euro.

Torba Miu Miu ma kształt worka z dwoma dużymi kieszeniami z przodu. Można ją nosić w ręku lub na ramieniu.

To bardzo ekskluzywna propozycj. Lula chce jednak poznać Wasze zdanie na temat tego trendu. Czy w tym sezonie w waszych szafach znajdzie się torebka z motywem skóry węża?

Torba śliczne wygląda dobiałej tunikii szarej motocyklowej kurteczki.

Można ją kupić w internetowym sklepie Net-a-Porter. Kosztuje 2 500 euro.

Torba Miu Miu (www.net-a-porter.com)

Więcej o: