Agyness najbardziej irytująca!

Pierwsze miesiące roku zawsze wiążą się z podsumowaniami. W mediach pojawiają się liczne rankingi - debiutów, sukcesów i porażek oraz najlepiej i najgorzej ubranych. Brytyjska telewizja BBC3 ogłosiła listę najbardziej irytujących gwiazd 2008 roku. Pierwsze miejsce zajęła Agyness Deyn!

Agyness, która naprawdę nazywa się Laura Hollins, szturmem podbiła świat mody. Jej charakterystyczna, króciutka fryzura i punkowy styl sprawiły, że wyróżnia się z tłumu modelek.

Rok 2008 zdecydowanie należał do niej. Zdobyła nagrodę British Fashion Award 2007, wiosną 2008 została okrzyknięta najlepiej ubraną gwiazdą przez magazyn Tatler, wyprzedzając Kate Moss, a latem tego samego roku docenił ją magazyn Grazia. Trafiła też na naszą listę najlepiej ubranych gwiazd ubiegłego roku zajmując 9 miejsce. Wszystkie te osiągnięcia oraz jej życie prywatne było często komentowane w czasopismach modowych, a także brukowcach.

Agyness Deyns (Fot. ImaxTree/Free)


Nadmierne zainteresowanie mediów spowodowało, że brytyjczycy mają jej po prostu dość. Prezenter stacji BBC podczas rozmowy na temat Agyness powiedział:

Ona jest dosłownie wszędzie, nie można od niej uciec

Modelka pobiła w rankingu takie celebrities, jak Peaches Geldof, czy Kerry Katona.

Butnownicza Agyness nie przejmuje się nowym tytułem, co pokazała pojawiając się na imprezie z okazji premiery kolekcji LV Stephen Sprouse ze znaczkiem "Głosuj Agyness" ("Vote Agyness"). Małą czarną, połączyła z kolorową marynarką i limitowaną torebką LV. W tym barwnym zestawie wyglądała radośnie i świeżo.

Agyness Deyn (Fot. AP/Evan Agostini)

Według fanów jej stylu, powinna się pojawiać w mediach codziennie, a według Was?

Karolina Lewczuk 

Więcej o: