Kolczyki Juice Couture

Długie kolczyki to rozwiązanie idealne na wieczór - zarówno na oficjalne wyjście, jak i na imprezę w klubie. Elegancji dodadzą każdemu strojowi, nawet zwykłym dżinsom i topowi.
Kolczyki Juice Couture Długie kolczyki to rozwiązanie idealne na wieczór Długie kolczyki to rozwiązanie idealne na wieczór. Te z kolekcji Juicy Couture są w kształcie pawia z pięknym ażurowym ogonem ozdobionym dodatkowo perełkami Długie kolczyki to rozwiązanie idealne na wieczór - zarówno na oficjalne wyjście, jak i na imprezę w klubie. Elegancji dodadzą każdemu strojowi, nawet zwykłym dżinsom i topowi. Mamy dla Was propozycję z kolekcji Juicy Couture. To kolczyki w kształcie pawia z pięknym ażurowym ogonem ozdobionym dodatkowo perełkami. Mają długość aż 8 centymetrów! Na pewno zwrócą uwagę. Będą przepięknie wyglądały właściwie do każdej fryzury: zarówno do gładko upiętego koka lub kucyka, jak i do luźno ułożonych loków. Można je kupić w internetowym sklepie ShopBop. Kosztują 88 dolarów.

Lula ma dla Was propozycję z kolekcji Juicy Couture. To kolczyki w kształcie pawia z pięknym ażurowym ogonem ozdobionym dodatkowo perełkami.

Mają długość aż 8 centymetrów! Na pewno zwrócą uwagę. Będą przepięknie wyglądały właściwie do każdej fryzury: zarówno do gładko upiętego koka lub kucyka, jak i do luźno ułożonych loków.

Jak się Wam podobają?

Można je kupić w internetowym sklepie ShopBop. Kosztują 88 dolarów.

Kolczyki Juicy Couture (www.shopbop.com)

 

Czytaj także w Znam.to: Bardzo wydajne i bardzo skuteczne korektory Sephory 

Więcej o: