Torba Juicy Couture

Poszukiwania torby idealnej to niełatwa sprawa. Dziś mamy dla Was propozycję Juicy Couture, która posiada wszystko, co potrzebne!
Torba Juicy Couture Torba, która posiada wszystko, co potrzebne! Torba Juicy Couture wykonana jest z miękkiej skóry. Ozdobiono ją frędzlami oraz grubym łańcuchem. Kupisz ją w internetowych sklepie Saks FifthAvenue za 428 dol Torba wykonana jest z miękkiej skóry. Dostępna w dwóch kolorach: czarnym i białym. Ozdobiona jest frędzlami oraz grubym łańcuchem, dzięki czemu zwraca uwagę. Znaczenie ma także rozmiar. Kopertówki są dobre na wieczór. Na co dzień jednak nie wyobrażamy sobie życia bez toreb w rozmiarze XXL. Pod tym względem propozycja Juicy Couture jest idealna. Zmieści się w niej wszystko, co potrzebne w pracy albo w szkole. Torbę można kupić w internetowym sklepie SaksFifthAvenue. Kosztuje 428 dolarów.

Torba wykonana jest z miekkiej skóry. Dostępna w dwóch kolorach: czarnym i białym.

Ozdobiona ją frędzlami oraz grubym łańcuchem, dzięki czemu zwraca uwagę.

Znaczenie ma także rozmiar. Kopertówki są dobre na wieczór. Na co dzień jednak, nie wyobrażamy sobie życia bez toreb w rozmiarze XXL. Pod tym względem propozycja Juicy Couture jest idealna. Zmieści się wniej wszystko, co potrzebne w pracy albo w szkole.

Jak się Wam podoba?

Można ją kupić w internetowym sklepie SaksFifthAvenue. Kosztuje 428 dolarów.

Torba Juicy Couture (www.saksfifthavenue.com)

 

Czytaj także w Znam.to: Prostownica do włosów Remington - podwójna satysfakcja 

Więcej o: