Ahoj, czyli styl marynarski!

Marynarskie klimaty kojarzą się z wakacjami i gwiazdy chętnie czerpią z nich inspiracje. My podpowiadamy, jak ubrać się w tym stylu!

Granat, biel i czerwień, paski, kotwice i sznurki - wszystko to przywodzi na myśl morze, statki, a tym samym wymarzony, letni wypoczynek! Gwiazdy, jak każdy, lubią odpoczywać, więc na relaksujący spacer po plaży czy po deptaku w nadmorskim kurorcie, wybierają właśnie ubrania w marynarskim stylu!

Christina Aguilera, Katie Holmes, Monika Brodka, fot. East News

Edyta Górniak z klasycznego stroju marynarzy wybrała szerokie spodnie, zaś fashionistka Sienna Miller biało-granatowy zestaw urozmaiciła czerwonymi okularami! Najpopularniejsze są jednak paski! Christina Aguilera zestawiła pasiastą koszulkę z jasnymi dżinsami, uzyskując codzienny, casualowy strój, podczas gdy Monika Brodka dodając interesującą marynarkę z łusek, stworzyła ciekawy wieczorowy zestaw. Katie Holmes postawiła na sukienkę noszoną z dżinsami jako tunikę i czerwony kardigan. Chcesz ubrać się w marynarskim stylu? Mamy dla Ciebie dwie propozycje!

Pani kapitan w spodniach

w stylu marynarskim

Gdyby nie zestawienie kolorystyczne, paski na koszulce i broszka - kotwica, byłby to całkiem zwyczajny zestaw. Ale to właśnie wspomniane wyżej cechy sprawiają, że ten zestaw wpisuje się w marynistyczne klimaty! Wybierając się na wieczorny spacer po plaży nie zapomnij sweterka - nie zmarzniesz, gdy słońce już zajdzie!

Koszulka Diverse, 59,90 zł; sweter H&M, 79,90 zł; broszka Gosia Kosiorek/decobazaar.com, 11 zł; sandały House, 62,90 zł; spodnie Diverse, 119,90 zł

Pani sternik w spódnicy

w stylu marynarskim
Ponownie to barwy i dodatki sprawiają, że zestaw utrzymany jest w marynistycznej tematyce! Pasiasta spódnica w połączeniu z prostą białą bluzką tworzy tło dla dodatków - granatowego szalika, broszek w kształcie guzików, czerwonego pierścionka - kokardki i czerwonych balerin. Brakuje tylko spakowanej walizki i można ruszać na podbój Saint Tropez!

Szalik H&M, 29,90 zł; pierścionek Accessorize, ok. 15 zł; komplet broszek Accessorize, ok. 30 zł; baleriny H&M, 49,90 zł; koszulka H&M, 39,90 zł; spódnica H&M, 119 zł

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć Wam udanego odpoczynku w marynarskim stylu. I to nie tylko nad wodą, ale i w centrum miasta!

Agata Wypych

Marynarski kostium kąpielowy

Czytaj w Znam.to: Ujędrnij sobie dekolt z Dove!