Phillip Lim poszerza asortyment

Phillip Lim jest optymistą. Nie boi się kryzysu i powiększa swoją linię 3.1 Phillip Lim o kostiumy kąpielowe, bieliznę i obuwie.

Phillip Lim postanowił poszerzyć oferowany asortyment. Kostiumy kąpielowe pojawią się w sklepach już tego lata. Na buty trzeba będzie poczekać do jesieni, bo trafią do sklepów razem z nową kolekcją. Debiutancka linia bielizny nazwana 3.1 Phillip Lim Initials zaplanowana jest na przyszłą wiosnę, jednak od 20 maja można już ją znaleźć w butikach marki.

 www.31philliplim.com

W ofercie marki 3.1. Phillip Lim znajdziemy trzy kostiumy w kwiatki. Charakterystyczny wzór The Liberty of London pojawił się na bikini i dwóch kostiumach jednoczęściowych. Lim twierdzi, że kostiumy są dziewczęce i wesołe, choć fani marki spodziewali się ciekawszych projektów.

www.31philliplim.com

Kolekcja bielizny składa się z halek i kompletów z delikatnej satyny. Phillip Lim postawił na ciekawe połączenia kolorystyczne i dziewczęcy wygląd.

www.31philliplim.com

Obuwie z jesiennej kolekcji 3.1 Phillip Lim jest oryginalne. Od ekstrawaganckich butów na płaskiej podeszwie, przez wiązane na obcasie, aż do kozaków.

Wszyscy robią szalone buty" powiedział Lim "więc my stwierdziliśmy: zróbmy buty do pracy, ale wyszukane i piękne".

Phillip Lim fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

Marka 3.1 Phillip Lim powstała w 2004 roku. Jej dyrektorem kreatywnym jest Phillip Lim, amerykański projektant pochodzenia chińskiego. Firma ma bardzo dobre wyniki finansowe. Jego zespół przewiduje, że w tym roku sprzedaż wzrośnie o 15%, stąd optymistyczne podejście do wahań rynku i rozwój asortymentu.

Teraz (w czasie kryzysu) nie chodzi o to, by usiąść wygodnie i pozwolić by rzeczy się po prostu działy. Chodzi o zrobienie kroku naprzód i napychanie koperty". powiedział projektant.