Czas na relaks: Rosyjski Masaż Ciepłym Miodem

W naszym cyklu poświęconym przeglądowi relaksujących zabiegów SPA, prezentujemy słodki masaż o(d)żywczy dla ciała ciała i zmysłów.

Niezwykły, rozluźniający masaż połączony z polewaniem ciała ciepłym miodem i oliwą. Specjalnie opracowana forma masażu o działaniu rozgrzewającym, pobudzającym i stymulującym polega na wykonywaniu bardzo powolnych, posuwistych ruchów, połączonych z ugniataniem i oklepywaniem.

Masaż głęboko odżywia i nawilża przesuszoną skórę, która staje się gładka i jedwabista w dotyku. Przyspiesza procesy regeneracji komórek naskórka, działa antyrodnikowo i łagodząco na podrażnienia.

Masaż rosyjski ciepłym miodem ma również działanie terapeutyczne, przeciwzapalne i przeciwbólowe. Zmniejsza napięcie mięśni, stymuluje metabolizm, poprawia ukrwienie. Słodki zapach miodu oddziałuje na zmysły i pozostawia na ciele uwodzicielską nutę.

Shutterstock

Dla kogo?

Przeznaczony dla osób borykających się z problemem przesuszonej skóry, wynikającym z nieodpowiedniej pielęgnacji, nadmiernego opalania na słońcu lub w solarium, częstego kontaktu z chlorowaną wodą czy też zaburzeń hormonalnych.
           
Efekty:
- głębokie nawilżenie 
- natłuszczenie i odżywienie skóry
- odbudowę płaszcza białkowo-lipidowego ograniczającego utratę wody ze skóry
- wygładzenie i zmiękczenie naskórka
- pobudzenie mikrocyrkulacji krwi i chłonki

Cena: 200 zł

Artykuł powstał we współpracy z Salonem Kosmetycznym & SPA - Ambasada Urody

Czytaj w Znam.to: 66 błyszczyków i szminek do ust - bardzo pozytywnie!