Stylomierz - oceniamy stylizacje gwiazd! Doda!

Przed wami kolejna odsłona wspólnego cyklu Plotek.pl i Lula.pl. Stylomierz to przegląd i ocena strojów gwiazd. Tym razem wyszukaliśmy plusy i minusy w stylizacji Dody!

 

Minusy:

 

 

 

Usta

 

Gwiezdny pas

Chirurgia plastyczne i inne metody poprawiania urody pozwalają kobietom na całym świecie poczuć się pewnie i pięknie. Jednak granica między ulepszoną, a oszpeconą urodą bywa płynna. Doda wygląda jakby jej usta zostały sztucznie powiększone, niestety ODROBINĘ za bardzo.

Ciekawe okulary o oprawkach w rozmiarze XXL miały zapewne stanowić równowagę dla dolnych partii twarzy...

 

 

Sceniczny strój oczywiście rządzi się innymi prawami niż codzienny, jednak gwiezdny pas najjaśniejszej gwiazdy polskiej sceny muzycznej wydaje się być zbyt wyraźnym nawiązaniem do statusu panny Dorotki. 

Plusy:

 

 

 

Skórzana kurtka

 

Buty i legginsy

Doskonały, trendowy krój najmodniejszej kurtki sezonu zapewnił Dodzie świeży look. Taka kurtka "robi" cały strój. 

 

Legginsy, sprawiające wrażenie porwanych to kolejny hit sezonu. Dodzie udało się doskonale zestawić je z resztą stroju (na uwagę zasługuje połączenie ich ze złotym, tygrysim body). Złote szpilki stanowią świetne uzupełnienie stroju.

Podsumowanie:

80% dobrego stylu / 20% kiczu

Cała stylizacja, choć oparta o najmodniejsze trendy nadchodzącego sezonu (nawiązania do mody lat 80., czerń jako kolor przewodni, skóra) nie wygląda jak żywcem przeniesiona z wybiegu. 

Stylomierz - Iwona Węgrowska

Jak oceniasz styl Dody?