London Fashion Week - rozkład jazdy

Dziś rozpoczął się Tydzień Mody w Londynie, który potrwa od 23 września. Śledźcie londyński rozkład jazdy, bowiem będziemy go aktualizować o galerie.

18.09.2009

Catwalk shows 

09:30 Paul Costelloe
10:30 Headonism
10:00 Exhibition at LFW Opens
11:30 Caroline Charles
13:45 Eun Jeong
16:30 Emilio de la Morena
18:00 Bora Aksu - zobacz GALERIĘ!
19:15 Sass & Bide
20:30 Aminaka Wilmont 

LFW Presentations 

10:00 - 17:00 Orla Kiely
12:45, 13:45 Veryta
15:00 - 17:00 Maria Grachvogel

Bora Aksu fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

19.09.2009

Catwalk shows

09:30 Mark Fast
09:30 Mary Katrantzou
11:00 John Rocha
12:00 Margaret Howell
13:15 Kinder Aggugini - zobacz GALERIĘ!
14:15 Danielle Scutt
15:15 Osman
16:30 Jenny Packham
17:30 Ashish - zobacz GALERIĘ!
18:45 Charles Anastase
20:00 PPQ 

LFW Presentations

11:00 - 14:00 MFP - MariaFrancescaPepe
10:00 - 13:00 Louise Gray
13:00 - 16:00 Cooperative Designs
14:30 - 17:00 LP.BG
14:30 - 17:00 Sykes
17:00 - 21:00 David David
18:30 - 20:30 Krystof Strozyna

Jenny Packham fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

20.09.2009

Catwalk shows 

09:00 Betty Jackson
10:00 Louise Goldin
11:00 Nicole Farhi
12:00 Jasper Conran
13:00 Matthew Williamson - zobacz GALERIĘ!
14:00 Eley Kishimoto
15:00 Unique
16:00 Antonio Berardi
17:00 Julien Macdonald
18:00 Vivienne Westwood Red Label - zobacz GALERIĘ!
19:00 Richard Nicoll
20:00 Issa London 

LFW Presentations

08:00 - 19:00 Modernist for GHOST
09:00 - 12:00 adidas by Stella McCartney
09:30, 10:30, 11:30, 12:30, 13:30 Mulberry
10:00 - 18:00 Antoni & Alison
10:30, 11:30 Marcus Constable
14:00 Graeme Black
17:00 - 20:30 Jasmine Di Milo 

Betty Jacksonfot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

21.09.2009

Catwalk shows 

09:00 Meadham Kirchhoff
10:00 Luella
11:00 Marios Schwab
12:15 Todd Lynn - zobacz GALERIĘ!
13:15 Fashion Fringe at Covent Garden
14:30 Christopher Kane - zobacz GALERIĘ!
15:30 Josh Goot
16:45 Jaeger London - zobacz GALERIĘ!
17:45 House of Holland - zobacz GALERIĘ!
18:45 Paul Smith - zobacz GALERIĘ!
19:45 Twenty8Twelve - zobacz GALERIĘ!
20:45 Pringle of Scotland

LFW Presentations

09:00 - 18:00 Aquascutum
09:00 - 11:00 BodyAmr
13:00, 14:00 Future Classics
14:00 - 18:00 Temperley London
16:00 - 18:00 Duro Olowu
18:30 - 22:00 Giles Accessory Line

Luella Bartley fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

22.09.2009

Catwalk shows 

09:00 Peter Pilotto
10:00 Jeremy Scott
11:00 Erdem
12:15 Roksanda Ilincic
13:15 Fashion East
14:15 Jonathan Saunders
15:30 Nathan Jenden
16:30 Basso and Brooke
17:30 Amanda Wakeley
18:30 Burberry Prorsum - zobacz GALERIĘ!

LFW Presentations

10:00 - 11:30 Clements Ribeiro
15:00 - 18:00 Peter Jensen
15:00 - 18:00 Ballantyne

Roksanda Ilincic fot. EAST NEWS (ZEPPELIN)

23.09.2009

Catwalk shows

10:00 James Long - zobacz GALERIĘ!
10:00 Carolyn Massey
11:00 Lou Dalton
12:00 Fashion East Menswear Installations
14:00 MAN
15:00 Savile Row Presentation: E. Tautz
17:00 Wintle
18:15 A Child of the Jago
19:30 bSTORE
19:30 Tim Soar 

Więcej o: