Kopertówka Versus

W najnowszej kolekcji marki Versus pojawiło się proste, metalowe pudełeczko, które dzięki ozdobnym dodatkom zamieniło się w wyrafinowaną kopertówkę. Christopher Kane udowadnia, że zna się na dodatkach.

Gianni Versace założył markę Versus w 1989 roku, a stanowisko głównego projektanta powierzył swojej siostrze Donatelli. Marka była skierowana do młodego klienta. W 2004 roku działalność firmy została zawieszona, jednak w tym roku ponownie wraca na rynek. Donatella Versace powierzyła władzę projektantowi, którego podziwia. Wskrzeszeniem marki zajmuje się Christopher Kane.   

Projektując dodatki Christopher inspirował się przepychem i tzw. stylem "bling-bling", któ nawiązuje do starych dni, kiedy Gianni zajmował się firmą. Powstała kolekcja toreb, butów, biżuterii ze skóry, aksamitu i kryształków Swarovskiego. Prezentowana torebka jest zrobiona z metalowego pudełka, które z przodu jest udekorowane złotym zapięciem służącym za ozdobę. Sprzączka została przyczepiona za pomocą skórzanych linek a w środku został doklejony duży kryształ. Torebka ma złoty łańcuszek, który można schować w środku. 

Jak Wam się podoba?

Można ją kupić w internetowym sklepie Colette. Kosztuje 845 euro.

www.colette.fr

Więcej o: